Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: itali - Postuar me: May 11, 2010 1:17 pm
Email

elidjona

nese n kete bot jam asgje jam bota vet;Vetem per dike.

Postuar me: May 10, 2010 9:30 pm

dita

te dua ty se me dhe dashurin,e dua dashurin se ma dhe ti...

Qyteti: itali - Postuar me: May 9, 2010 11:23 pm
Email

elidjona

e kam mar une zemren tende,e kam mar me te vertet,e kam fshehur ne zemren time qe askush tjetr mos ta ket.

Qyteti: livorno - Postuar me: May 9, 2010 11:18 pm
Email

elidjona

Kushtuar bashkshortit tim: Me milona puthje ne buze i enderova,me miljona vargje vec per ty i shkrova,me miljona ye vec per ty bejne drit....TE DUA zemer me teper se cdo dite.

Qyteti: prishtine - Postuar me: May 9, 2010 8:19 am
Email

arlinda

kur te dashurohesh ulu dhe mendo thuaj vetes ruaju mos gabo.fjala dashuri sa lehte kuptohet por dashuria e vertet veshtire munde te fitohet!

Qyteti: Prishtin - Postuar me: May 8, 2010 8:31 pm
Email

deshiroj te jem me ty alrind....
deshiroj te te degjoj mos ki frik sepse un te dua tyy

Per Arlindin

Qyteti: malishev - Postuar me: May 8, 2010 3:58 pm
Email

loraa

nese je i vetmuar,nese je ne mendime,pyte zemren tende,a e don zemren time.

Qyteti: malishev - Postuar me: May 8, 2010 3:56 pm
Email

loraa

vetmia me iku gezim,me iku lumturia duke kerkuar dashurin me shoqeroj vetmia ,vetmin nuk e deshta pse me ndodhi e kundra sikur ta doja vetmin

Qyteti: malishev - Postuar me: May 8, 2010 3:42 pm
Email

loraaa

dashurija e par mi verboj syt kurr sdo ta pranoj dashurin e dyt

Qyteti: ? - Postuar me: May 8, 2010 2:33 pm
Email

tesa

Buzeqeshja i dhurohet kujtdo kurse lotet vetem njerezve te rendesishem

Qyteti: tetov - Postuar me: April 22, 2010 5:29 pm
Email

biti

A te kujtohen ditet e para te dashuris ton kur u takum ate dit ishte dit pranvere djelli shkelqente bi bukurin tende.
Nuk mundem ti haroj ato nat pranver kur shetotshim se bashku neper par te mbuluar me gjelberim me era llojllojshme te lulve nuk mundem ta haroj at trendafil qe ma dhurove si per kujtim.
Por sot at trendafil jam ka e laj me lot.
Ai trendafil ndoshta esht dhe do mbete kujtimi i vetem qe e kam nga ti.
A thua se do vjen nje dit kur do te bashkohemi prap.
Nese ka nevoj do kaloj kilomerta te tera me te pa prat ty me e uijt at trendafil se bashku qe ka fillu me u vyshk....Te pershendet ALBA shoku yt kudo qe je

Qyteti: shkup - Postuar me: April 21, 2010 10:33 pm

miaa

Kur malli lot te sjell ne sy dhe ndihesh i trishtiuar,mendo sikur une jam me ty,dhe buzet belbezojne lehtas <TE DUA>..

Qyteti: Drenas City - Postuar me: April 21, 2010 6:16 pm
Email

Qyteti: shkup - Postuar me: April 21, 2010 1:41 pm

miaa

Dashuria nuk eshte uje qe tretet mbi dhe,por ajo eshte nje zjarr qe te djeg kudo qe je..

Qyteti: shkup - Postuar me: April 21, 2010 1:40 pm

miaa

Dashuria eshte si nje kerpudhe,qe te lodh duke kerkuar dhe kur e gjen ke frike se mos eshte e helmuar..

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 59 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]