Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: ankara gjilan - Postuar me: February 22, 2013 5:39 pm
Email

natyra

o zot pse me tradhetove une kete nuk eprita nga ti i po shtur une te besova tz po r ende me memashtron mua me ate leljen ore i po shtur : ojjjjjjjjjjjjjj zot te lutume me ndimo mua

Postuar me: February 14, 2013 10:17 pm

ERdio

Nje engjell me erdhi dhe trokiti ne zemren time ma bushi jeten plot me gezime me dha shum dashuri lumturi pa kufi te dua dhe e edi se me do edhe ti

Qyteti: sk - Postuar me: February 13, 2013 7:51 pm
Email

zemra ,de

te dua besfort shum shum jeta ime

Qyteti: sk - Postuar me: February 11, 2013 10:43 pm
Email

bukuroshja

te dua shum bessi jeta ime pa dallim te dua shumm

Qyteti: skenderaj - Postuar me: February 8, 2013 10:35 pm
Email

ressa

te dua shumm jeta ime pa ty jet nuk kam as 1 min sah si dal jasht me kujtohet fjala jote e par si me the te dua shum sahe si hy brenda me kujtohet fjala jot si me the ste dua hahah

Qyteti: prishtina - Postuar me: February 1, 2013 11:17 pm
Email

neda

Dashurine e vjeter sot perseri e pashe e vetme e shikova e asgje si thashe, ai uli koken sikur sme shikonte e pashe se ne faqe loti i pikonte. E di qe me donte ende si me pare por , familjet tona neve na kane ndare...

Qyteti: prishtin - Postuar me: January 23, 2013 2:25 pm
Email

leta

PSE ma helmove zemren
time
PSE mi verbove syt e mi
PSE me le me krah te hapur
duke te pritur gjithni
PSE denove veten dhe mua
PSE fike dashurin qe dua
PSE shkele fjalen qe me
dhe
PSE sot me urren mua
kur e din se ende te duaaaa. ..:'( :'( :'(

Qyteti: prishtin - Postuar me: January 23, 2013 1:41 pm
Email

leta

~E dii unn kom mee wuJJt po
-diikur dhimtta m`naaLeet . .
- Unn kom mee pushuu ee
-ty ffiLLonn Zeemra t`kaalleet . .
- E kii me m`Lyp mu kthy amo bessOm ka me u konn wOnn . .
- JO qee nuk t`Duu po m`KUJTOHET shum mir qysh m`kii Loon....:P

Qyteti: skenderaj - Postuar me: January 17, 2013 10:06 pm
Email

resmija duraku

te dua shum jeta ime

Qyteti: Ferizaj - Postuar me: January 14, 2013 1:48 am
Email

sumeja

- Sa persOna takKova n;ket jet ,, kreiit um kan zHgenjyy
- Lamtumir oi kooH e vjeter ,, tasH un kam nje fiLLim te ri

Qyteti: suhareka - Postuar me: January 13, 2013 9:22 pm
Email

faton

peshku na mban anija lundron mbaje ne zemer ate qe e don

Qyteti: prishtin - Postuar me: January 13, 2013 8:45 pm
Email

albina

Tek ti e kam mendjen
dhe zemren tek ti
per ty me rrjell gjaku
dhe lotet per ty,

Qyteti: Gramsh - Postuar me: January 11, 2013 11:35 pm
Email

ALIOSI

never loves a love thats hurt&never hurt a love that's love

Qyteti: Gramsh - Postuar me: January 11, 2013 11:31 pm
Email

ALIOSI

nese naten te vjen te qash,ms e bj se ndryshe lotet nuk do te lejn te shohesh yjet

Qyteti: Gramsh - Postuar me: January 11, 2013 11:20 pm
Email

ALIOSI

Dedikuar ty jeta ime :* cdo mengjes zgjohem me mendjen tek ty cdo dite me zemret tek ty cdo gje qe un shoh te shoh ty cdo gje qe un ndjej e ndjej x ty cdo frymmarrje qe un e bj e bj ty cdo rrahje te zemres ta dedikoj ty cdo impuls me shtyn te te dua me shm ty cdo enderr qe un shoh te shoh vtm ty se ne kete bot un km lindur x ty se ne kete bot do te jetoj x ty se ne kete bot un JM I GATSHEM TE VDES GJTHMN X TY

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 6 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]