Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: shkup - Postuar me: April 20, 2010 6:13 pm

miaa

Te vetmuar i la koha keta syte e mi.Te lotojne per jete per nje dashuri.Te lotojne perjete gjer sa te verbohen se me sy te tjere kurr zdo dashurohen..

Qyteti: shkup - Postuar me: April 20, 2010 6:10 pm

miaa

Ne jemi si hena dhe dielli ndricojm boten mbare,jetojme ne te njejtin qiell por mbetemi gjithmone te ndare..

Qyteti: Rahovec - Postuar me: April 20, 2010 4:59 pm
Email

AndorA

Qyteti: lipjan - Postuar me: April 20, 2010 11:17 am
Email

lina

te dua te dua deri sa te vdes a me don ti mu pergjigjen po e peres i love you.......?

Qyteti: shkup - Postuar me: April 20, 2010 1:18 am

miaa

Dashuria esht pelhure qe e thuri natyra kurse fantazia e zbukuroi me qendisje..

Qyteti: shkup - Postuar me: April 20, 2010 1:16 am

miaa

Dashurine e humbur me mos e kujto,por rruaje ket qe ke,mos te te ik si ajo..

Qyteti: shkup - Postuar me: April 20, 2010 1:15 am

miaa

Ne syte e mi je vetem ti,ne shpirtin tim e vetmja dashuri,ne zemren time shigjet e gdhendur,ne mendjen time fiksim i cmendur..

Qyteti: s - Postuar me: April 20, 2010 1:10 am

miaa

Ne gjyqin e dashurise lerma fajin mua e une si e akuzuar do te them TE DUA..

Qyteti: shkup - Postuar me: April 20, 2010 1:08 am

miaa

Trokita ne zemren tende por smu pergjegj njeri,ate e kishte pushtuar nje tjeter dashuri,hape i thash une jam mikja e vjeter,nje ze me tha''ishe por tani kam nje tjeter''..

Qyteti: shkup - Postuar me: April 20, 2010 1:01 am

miaa

A friend is someone who knowes the song of you heart,and can sing it back to you when you have forgoten the world...

Qyteti: shkup - Postuar me: April 20, 2010 12:54 am

miaa

U fik edhe serenata e premtimit i erdhi edhe fundi durimit,tash sme del dot asnje fjale nga goja,sepse nuk jam me ajo qe dikur te doja...

Qyteti: shkup - Postuar me: April 20, 2010 12:50 am

miaa

Thuaj sot te dua,se neser mund te jete vone...

Qyteti: shkup - Postuar me: April 20, 2010 12:49 am

miaa

Dashuro zemren dhe jo bukuri,se ai qe dashurohet nga bukuria ,ndalohet me vone nga xhelozia....

Qyteti: shkup - Postuar me: April 20, 2010 12:48 am

miaa

Dahuria nuk eshte te gjesh dike per te jetuar,por te gjesh dike pa te cilin nuk mund te jetosh...

Qyteti: shkup - Postuar me: April 20, 2010 12:46 am

miaa

Edhe pas 1000 vjetesh kur pluhuri i harreses te na kete mbuluar,ti do te jesh gjithmon ylli im i preferuar....

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 61 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]