Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: berat - Postuar me: April 19, 2010 6:22 pm
Email

elona

te duash dike e afer mos ta kesh esht si te jesh ne burg e faj mos te kesh.te dua

Qyteti: firenze - Postuar me: April 19, 2010 5:09 pm
Email

esmeralda

sa inat me vjen qe duhemi ta jetojm me frike dashurine tone.kete ndjejn te bukur qe njeriu vetem nje here ne jet e provon .do doja ti tregoja gjith botes qe ne duhemi ti ndrydhim ndjenjat tona qe kjo bote e mallkuar dhe mizore mos te na paragjykoje,,,,,

Qyteti: Akullore - Postuar me: April 19, 2010 4:07 pm
Email

Administrator

Qyteti: prishtin - Postuar me: April 19, 2010 12:57 pm
Email

anila

vashdoj te jetoj... kur te tjeret me fajsoje kure te tjeret me gjykojn kur te tjeret me lendojn une prap vazhdoj te jetoj kur filojn shpirtin te ma vrasin e kur zemren ma coptojne une prap gjej force diku e vazhdoj te jetoj vazhdoj te eci me tutje me dhimbje ne shpirt duke shpresuar se diku atje do te jesh ti ...! byyyy :jozza

Qyteti: Malisheve - Postuar me: April 18, 2010 2:08 pm
Email

Greta

Nese S`te merr gjumi e je ne vetmi Fike driten Tek Ti do te vi Se teproj Sepse S`flas shum Aty do te jem deri sa ta ve ... nE gjum


Ket e kom prejj my friendd besstt ....

Qyteti: prizren - Postuar me: April 17, 2010 11:39 pm
Email

petrit

Pse pom thu tduu..Kur ti sme don mu..Po don mem tradhtu..Po qka me bo qe sje tu mujt me mu me lujt.

Qyteti: prishtine - Postuar me: April 17, 2010 6:05 pm
Email

adela

asnjehere mos u dorzo por behu i forte per ti kapercyer te gjitha veshtirsite qe te ofron jeta ,cohu ne kembe, lufto sepse vetem keshtu mund te ecesh perpara.....

Qyteti: vlore - Postuar me: April 17, 2010 2:45 pm
Email

likelupo vlore

mu desh nje cast te te shikoja, mu desh nje minut te te njihja, mu desh nje dit per te dashur ose per te pasur xhan, po tani me duhet nje jet e tere per te te harruar...

Qyteti: mitrovic - Postuar me: April 17, 2010 10:50 am
Email

blerta

thon se ai qe qesh i fundit qesh ma mir po un si duket nuk do te qesh as e fundit e as e para sepse dashuria ime esht fati i tjeters ai tani e perqafon dhe zgjohet ne shtratin e tjetres dhe e ledhaton e dashurin qe dikur e ndiu per mua ndal ngadal po e harron nga syt e mi nuk esht shkruar te dalin lit gezimi por vetem lit hidherimi e trishtimi heret e von ta gjej fatin tim se allahu qdo kujt ia ka caktuar fatin e vet mirpo nuk e di a do ta dua vetem sa gjysmen e asaj qe te kam dashtur ty?

Qyteti: mitrovic - Postuar me: April 17, 2010 10:45 am
Email

blerta

um ke percill me jav
um ke percill me muja
um ke percill me vite
po ne fund me u bashku me mu ja arrite

Qyteti: mitrovica - Postuar me: April 17, 2010 10:44 am
Email

blerta

ti mendon qe nuk ki me vujt veq qe eki njo tjeter ki me lyp e nuk ki me gjet dashurin e vjeter

Qyteti: mitrovica - Postuar me: April 17, 2010 10:38 am
Email

shpresa

dashurija nuk osht patate qe hahet brenda ni nate por osht shtyll betoni qe kur e prek tu rritet tensioni

Qyteti: mitrovica - Postuar me: April 17, 2010 10:34 am
Email

blerta

kur vi prej shkoll qanten e gjuj kpucat i shkeli ja te marr ty xoni ja veten thik e therri

Qyteti: Berlin - Postuar me: April 16, 2010 7:43 am

Linda

Te dashutosh esht gjeja me e mir qe mund ta ben njeriu,
Por te tradhetosh esht gjeja me e lig qe mund ta ben.

Qyteti: bresan - Postuar me: April 15, 2010 7:16 pm
Email

haxhere

jam hava po i shkruaj shoqes time haxheres e do urim jusufin po mos i tregoni asaj se masnej sme folen ok veq ju tregova

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 62 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]