Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: bresan - Postuar me: April 15, 2010 7:09 pm
Email

haxhere

e dua nje djal me emrin urim jusufi jam shoqja e saj hava qe po ja shkruj po mos i tregoni haxheres se sme folen ok

Qyteti: zheger - Postuar me: April 15, 2010 6:32 pm
Email

leonard

Qyteti: theranda - Postuar me: April 14, 2010 9:47 pm
Email

DoNuTHka...

Per ty e thej detin e thej planetin per ty e shuaj henen e mbylli universin bile per ty e braktisi edhe nenen per ty bej gjithqka Mbi te gjitha ,,bera..SHAKA..?

Qyteti: prizren - Postuar me: April 14, 2010 8:34 pm
Email

xxxx

Nese degjon se kam vdekur malli per ty me ka tretur,nesedo ta dish se si jam varrosur me vello te zez e brengosur,nese do ta dish se vdiqa un dashuria per ty me hodhi ne lum,nese do ta dish vendin ku e kam ne detin e hapur e varrosur jam...tungg...

Qyteti: kumanov - Postuar me: April 14, 2010 7:30 pm
Email

saraaa

Te dua te dua deri sa te vdes edhe kur te vdes ne at bot te pres:P

Qyteti: ITALI,torino. - Postuar me: April 13, 2010 7:24 pm
Email

NIK BUSHI

Ne jeten time ishte nje vajze,qe me syte e saj me dhuronte drite e lumturi....me miqesin e saj,me dhuronte sinqeritet...me prezencen e saj dashuri dhe gjithcka........

Qyteti: Thesaloniki - Postuar me: April 13, 2010 12:38 pm
Email

Endrit

Dashuria nuk esht si nje koker patate qe e qeron dhe e ha brenda nje nate, por esht nje shtyll betoni qe kur e prek te ze tensioni.

Qyteti: prizeren - Postuar me: April 12, 2010 11:21 am
Email

hana

isha nje vajz e re me mashtroi mendoja se me donte por ishte vetem iluzion une e prita 2 vjet ate te vij vinte e shkonte ai kishte bere shum gjera mbrapa meje as qe mendoja se do ti bente po ja qe i beri keto tradhtia kurr sdo tja fali deri sa te vdes edhe pse une tani jom e dashurnar marrzisht ne nje djal qe eshte si engjull per muaaa ee duaaaaaaa me shum se jeten time

Qyteti: pr - Postuar me: April 11, 2010 6:34 pm

valmira

Qyteti: tetov - Postuar me: April 10, 2010 3:30 pm
Email

Biti

Egziston lindja
Egziston vdekja
Egziston dashuria
Egziston xhelozija por mos haroni se Egziston edhe trathtija

Postuar me: April 10, 2010 8:56 am

AlmeDina

Rruget tona tash te ndara ti dashuri me ishe e para mendova se gjeta fatin e jetes por ne fakt ja bera varrin vetes.......

Qyteti: Athin - Postuar me: April 10, 2010 4:24 am
Email

Qyteti: Athin - Postuar me: April 10, 2010 4:21 am
Email

Ti smund te jesh e lire kur sdi te jetosh.ti smund te jesh e lumtur kur sdi te dashurosh.ti smund te shohesh kur syt te jane verbuar.ti nuk je me e mir pa zemer te dashuruar.ty mund te quaj gjithcka po asnjeher njeri sepse ti kurre se ke kuptuar cdo te thote DASHURI.........**

Qyteti: Athin - Postuar me: April 10, 2010 4:16 am
Email

Dua dicka te bukur te te shkruaj si kujtim.. Dua ta kuptosh me mire se je shpirti im.. Dua te shpreh cdo ndjenje qe kam per ty.. Dua te te them se je mbi gjithecka engjelli im.. Me beso:Te dua me forcen e shpirtit tim.....**

Qyteti: Athin - Postuar me: April 10, 2010 4:12 am
Email

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 63 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]