Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Athin - Postuar me: April 10, 2010 4:11 am
Email

Pash nje lule dhe mendova: erdhi pranvera...Pash shiun dhe mendova: Dikush atje lart po qan...Pash trishtimin ne syte e nje femije dhe mendova: Ndoshta ka nevoje per ngrohtesi...Dhe me vone te pash ty dhe ne fund e kuptova se kam akoma nje arsye per te jetuar.!!!!!

Qyteti: Athin - Postuar me: April 10, 2010 4:08 am
Email

Eshte e pamundur te mos perendoj dielli, kur egziston nata! Eshte e pamundur te jetojne njerezite gjithmon kur egziston vdekja! Eshte e pamundur te mos dashuroj kur egziston ti !!

Qyteti: opoj - Postuar me: April 9, 2010 5:41 pm
Email

qendresa

Qyteti: Drenas City - Postuar me: April 9, 2010 3:38 pm
Email

Qyteti: prishtina - Postuar me: April 8, 2010 7:08 pm
Email

tina

Nuk di nga te ja filloj , te paren her folum si shok , te dyten her si miq , edhe mjaftoj me fol 4 here per mu dasshuri, se zemra ime me thojke qe jam tu fol me nji njeri.qe ka z\emer te pastert , poashtu si loti , janisa me fol me to e provokime , edhe pa dashje elendova nji zemer te psatret si loti , kurre se kamvtem fajelt mjaftuan per mu dashuru , per ty b...u deturova mos me hi mo ne ate add , po sikure ta dije ti se sa em ke mungu edhe em mungon , por nuk edi si et sillem esi te foli mety , nuk edi o b...heshtaj flet edhe me detyron qe te kuptoj me shum, se ne ikemi rruget e ndara , pore nji zemr te pastert nuk do ta harroj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Qyteti: suharek - Postuar me: April 7, 2010 7:35 pm

E 3nta per E R I N

Eja shpirti im un do te pres e vras gjumin e so te le qe te flesh do ti them nates mos kalo, do ti them ores rri pusho se mka marr malli te te shoh eja shpirt mos u vono

Qyteti: TETOVE - Postuar me: April 5, 2010 10:43 pm
Email

ELIONA LOKI

VDEKJA NE RINI shum e re po vdes dheu po me mbulon mos me haroni por me kujtoni e semur jam NENE un sherim nuk kam thirma NENE te DASHURIN kur te vdes ta kem pran thirmi NENE SHOQET ti shoh edhe nje her se un moj NENE sjam me ne kete PRANVER LAMTUMIR te gjithve LAMTUMIR per jet se sme perton koha VARI po me pret....

Qyteti: pz-romaj - Postuar me: April 4, 2010 5:12 pm
Email

DurajVllaznim

nuk jam ku me dit qfar njeri qe me thojn ni qfar mangupi por ni sen e kam te sigurt se krejt familjen ta zhduuki

Qyteti: kercove - Postuar me: April 4, 2010 4:22 pm
Email

selime

ne ket nat te von shkruaj me kujdes se ne zemren tende dua te marr pjes!!!
ndoshta ty tjeter te dashuron por ti thaj doni se me shum se limja askush nuk me don...te dua shume donii (L)

Qyteti: Essen Gjermani - Postuar me: April 4, 2010 2:44 pm
Email

Vlora Ajdini

Eja shpirt me perqafo,nje te puthur ma dhuro,nje te puthur me pasion,dhe me thuaj sa fort me do,me puth Zemer si asnjeher,se puthjen tende e dua perher. Ich Liebe Dich!

Qyteti: gjakov - Postuar me: April 4, 2010 10:50 am
Email

linda

te dua shum me beso smund te jetoj pa ty kissssssssssssssssssss nga lindaper d...........

Qyteti: korce - Postuar me: April 4, 2010 10:06 am
Email

I&SFoReVeR

thone qe njeriu me engjellin nuk takohen dot se njeri eshte ne qiell e tjetri ne toke.por un nga ky rregull bera nje perjashtim se jam takuar me engjellin tim...

Qyteti: boston - Postuar me: April 4, 2010 4:09 am

lena

duaje shum njeriun e zemres dhe kujdesu mos te ta rrembej jeta qe te jetosh pa te

Qyteti: muqibab - Postuar me: April 4, 2010 12:24 am

elma

te dua me don te kujtoj me kujton te kam ne zemer ne zemer me ke por e keqja esht se larg meje je ....t'duuu.xxxxxxxxxxxxxxx

Qyteti: fr - Postuar me: April 3, 2010 11:16 pm
Email

ari

dashuri do te thot ta kesh gjith qiellin ti kepusesh vetem nje yll ta kesh gjith diellin e ti marresh vetem nje rreze ta kesh gjith boten e ta duash vetem nje njeri kjo eshte dashuri

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 64 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]