Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: fr - Postuar me: April 3, 2010 11:14 pm
Email

arii

sonte flejn ata qe jan te dashuruar nga dikush,por nuk kan gjum ata e dashurojn dike prandaj ti zemra ime fli se ka kush te don ty....

Postuar me: April 3, 2010 9:00 am
Email

vlora

bi me flejt nuk me flihet .shkoj ne nejt nuk me rrihet mar me msu nuk me msohet ftyra jote um perkujtohet...:P

Qyteti: skenderaj - Postuar me: April 3, 2010 8:22 am
Email

gentiana

Shkova ka nuk shkova shetita si bleta djalin me te bukur ne ...... e gjeta

Qyteti: Rahovec - Postuar me: April 3, 2010 8:19 am
Email

Flamur

hape zemren dhe vajto
hape librin dhe lexo
hape driteren dhe shiqo
te kam zemer moos

Haroooo....

Qyteti: Rahovec - Postuar me: April 3, 2010 8:14 am
Email

H@K!!

NE ORA 5 50 ME THE LAMTUMIR ,LAMTUMIR PER JET,PERSE NUK E DI POR DESHIROJ TA DI
,MOS NE ZEMREN TENDE,KA ZA VEND TJETER DASHURI,E PREJ ASAJ DITE FAQET E MIJA ME
LOT,E TE MALLKOJ ,TY O IDIJOT,KU E LE PREMTIMIN,O DJAL QE MA DHE,JE DUKE E SHKEL, AS
PAK SPO E SHE,SE ME DO VEQ MUA ,NE DASHURI U BETOVE,QE I DO TJERAT KURR SME
TREGOVE,ZOTI TE DENOFT ,QE ME LE TE VETMUAR ,POR MUA EDHE ME SHUM ,NJERIUT TE PA BES
QE I KAM BESUAR

Qyteti: prishtin - Postuar me: April 3, 2010 7:51 am

daja

Daba daba kenga magjike jehonte
daba daba gjith femijet i gezonte.
Kur isha njeher i vogel i vogel sa nje gogel
daba daba thoja
gjith femijet i gezoja

Qyteti: therand - Postuar me: April 3, 2010 7:40 am
Email

valentina

e kom pas ni djal emrin valmir e ka pas por ai mua me tradhetoj zemren time ma helmoj.

Qyteti: macedonia - Postuar me: April 2, 2010 12:04 pm
Email

LOVE

ndoshta mendon se te kam tradhetuar por e ke gabim se ti ishe engjulli im keshtu qe engjulli nuk tradhetohet dhe jeta ime pa ty nuk jetohet...

Qyteti: prizren - Postuar me: April 1, 2010 5:13 pm
Email

vale

e din sa te kam dasht edhe besen ta kam dhan per hater te familjes eshte dasht me te len sa veshtir qenka 1 vjet me kalu e per hater te babes me tjeter me u feju

Qyteti: preshev - Postuar me: April 1, 2010 12:17 pm
Email

fatjeta

dashuri moj dashuri kush ta vuri emrin ty ket cdo kush e thot me ne fun derdh lot

Qyteti: skenderaj - Postuar me: March 30, 2010 3:15 pm
Email

blini

Qyteti: albania - Postuar me: March 30, 2010 3:12 pm
Email

gerisa

Qyteti: prishtin - Postuar me: March 30, 2010 3:00 pm
Email

edona

o hiqnu ktyne muhalive pash zotin se rrena jam hahhaa klm me libra gjithve

Qyteti: prishtin - Postuar me: March 30, 2010 12:58 pm
Email

shaban

ja qoj ni poezi te dashres doretines qe du shum ne jet te dua te dua deri sa te vdes edhe ne se vdes na at bot te pres

Qyteti: gjk - Postuar me: March 30, 2010 11:31 am
Email

zeshkanja

nese me therret vdekja a vjen ti me me a do te me thuash edhe ne boten tjter se ende te dua

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 65 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]