Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: tirane - Postuar me: March 29, 2010 7:18 pm
Email

rebelia

zoti lindi token
toka te lindi ty
ti linde per mua
un jetoj per ty

Qyteti: viti - Postuar me: March 29, 2010 3:56 pm
Email

besarta

Qyteti: Tirana - Postuar me: March 29, 2010 10:28 am
Email

Nard Tironci

Te mendosh esht bukur te mendojn esht akoma me bukur spo te them te me mendosh po thjesht duhet me mendosh se po te mendoj

Qyteti: greci - Postuar me: March 28, 2010 10:30 pm
Email

Rina

O zot Qfare Tmerri ,nuk s"shoh qe kundi drite.NE asnje te qare ne asnje vrime,vetem ERRESIRA mbisoteron ne shpirtin tim.Ne vena e damar gjak nuk qrkullon ,zemra e humbi ritmin ,qeliza e trupit tim me nuk funksionon.Po perse jam ne kete bote ,perse o zot me lej te vuaj,a nuk e kupton se jam e pa vler dhe ne kete planet jam e huaj jam e lodhur e dermuar e reaskapitur e pa vler shikomeni nuk jam un po kam ndryshuar si asnje her,SHIKOMENI DIGJOMENI KUPTOMENI per kete kam nevoje jam e lodhur nga kjo jet DHE NUK DUAA TE JETOJ..

Qyteti: prizren - Postuar me: March 27, 2010 9:03 pm
Email

berat

me mungojn buzete e tua ne kete nate te qete duarte e tua te buta te me ledhatojn lehte syte e tu te bukure te me japine nje shikim e gjithe trupi yt te ngrone trupine tim?????? te dua shum

Qyteti: prizren - Postuar me: March 27, 2010 8:57 pm
Email

berat

Sa e gjate eshte nata kurre nuk te ze gjumi preje syve mi rrjedhine lote si lumilargsia me kalli lotete me pikojn zemra me digjet buzete e tua me mungojn

Qyteti: therand_italy - Postuar me: March 27, 2010 10:25 am
Email

shpejtimi

Jeta asht e bukur dhe dua ta jetoj,me halle e derte me ty bashk dua ti kaloj,e bukur apo e keqe ashtu si te jet,ta shijojm se bashku ket koh qe na ka mbet

Qyteti: therand_italy - Postuar me: March 27, 2010 10:21 am
Email

shpejtimi

Rash ne gjum dhe po mendoj,pa pritmas te vesh nje za i amel te me tingellon,ishte zeri yt qe me thoje se me don,i hapi syt dhe ty te paramendoj,dhe kujtimet qe kemi bashk fillova ti kujtoj,ato puthje e perqafime sa shum i deshiroj,athu vall a e din se sa te dashuroj

Qyteti: therand_itali - Postuar me: March 27, 2010 10:16 am
Email

shpejtimi

Qka kjo zemer qe po qan,qkan keta sy qe gjum nuk kan,qka ky shpirt qe sasht rahat,ilaq i vetem asht me te pas ty pran

Qyteti: therand_itali - Postuar me: March 27, 2010 10:13 am
Email

shpejtimi

E kuptoj shqetsimin tan por ta dish se ne zemer te kam,ty te dua me shum se veten se po te ishte nevoja per ty do te falja edhe jeten,deri tash kam qen ne errsir,kurse tash jeta me asht shum ma e mir,un te dua dhe po ta them por nese nuk me beson dije se zemren ma then

Qyteti: therand_itali - Postuar me: March 27, 2010 10:08 am
Email

shpejtimi

Me mungojn fjalet e tua,me mungon qdo gje qe me ke fal,me mungojn puthjet e tua qe mi dhe ne diten e par,me mungojn ato peqafime qe mi jepshe me shum ngrohtesi,me mungon fjala te dua qe ma thoje ne vazhdimsi,ty te dua mori e dashur sepse thell ne zemer me ke hy

Qyteti: therand_itali - Postuar me: March 27, 2010 10:03 am
Email

shpejtimi

Qe kur te kam njoh,te tjera nuk shoh,zemren po ma ngroh sa her qe te kujtoj,dua te kam afer por ende ska mundesi,po te them te dua se e ndjej thell ne brendesi

Qyteti: therand_itali - Postuar me: March 27, 2010 10:00 am
Email

shpejtimi

Hyre ne zemren time dhe ske per te dal shpirti im,te krahasoj me yje por ka nje dallim,se ato jan ne qiell e ti ne shpirtin tim

Qyteti: therand_itali - Postuar me: March 27, 2010 9:58 am
Email

shpejtimi

Keto net te errta,keto dit me shi zemra ime mori loqk po mendon vetem per ty,keto dit me perplot vuajtje keto dit me perplot merzi,zdo te ishte let qe ti kaloja por fal zotit tani te kam ty,nuk asht ndihm veq ajo fizike por asht ndihm edhe ajo psiqike

Qyteti: therand_itali - Postuar me: March 27, 2010 9:53 am
Email

shpejtimi

Ne enderrat e tua gjithmon un do te vi,ne kujtimet e tua duke u perserit,edhe un ne kujtimet e mia gjirhmon do te mbaj deri sa te vij e te perqafoj,por deri ateher ne shum do te vuajm por ne fund do te themi se ja ka vlejt se njeri tjetrin e duam

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 66 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]