Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: therand_itali - Postuar me: March 27, 2010 9:49 am
Email

shpejtimi

Asht nat e von dhe gjum nuk kam tuj mendu per ty qe afer ste kam,po mendoj per ty e kujtoj buzet tua kur i putha per her te par ate dit qe u takuam,ishte 27 i muajit dhjetor qe mu duk se e kam gjith boten ne dor,pastaj ne vazhdimsi me dhurove shum knaqesi,me puthje e perqafime ma ndriqove kete rini,me ben te ndjehem i gjall me ben te ndjehem i lumtur,sepse dashurin e par me ty e kam thurrur,te dua me zemer ket duhet ta kuptosh sepse jeta ime pa ty do te ishte e kot

Qyteti: therand-itali - Postuar me: March 27, 2010 9:37 am
Email

shpejtimi

A moj lule lule pranvere sa do doja me te marr ere,je si rreze qe rrezon qe mua jeten ma ndriqon,edhe pse asht nat e von gjum ne sy une nuk kam,veq per ty jam tuj mendu se larg teje jam qellu,kam shum mall dhe dua me te pas afer,per fat te keq koha ende nuk ka ardhur,sa do doja me tu afru,ket nat se bashku me kalu,ne ty aq shum jam dashuru sa as vet spo muj me besu,me kan than se keshtu e ka dashuria por ta dish se pa ty ne gurbet veshtir qenka te rrija

Qyteti: therande-itali - Postuar me: March 27, 2010 9:27 am
Email

shpejtimi

Deshiroj te shof me sy te mos me djeg malli per ty sikur te isha rreze hane do te hi ne dhomen tande vetem ta dish se sa te dua sdo tjetosh as nje ore pa mua

Qyteti: Gr.Kallamata - Postuar me: March 26, 2010 5:49 pm
Email

Hismet Rexhmati

Qyteti: Gr.Kallamata - Postuar me: March 26, 2010 5:47 pm
Email

Hismet Rexhmati

Qyteti: gjilan - Postuar me: March 26, 2010 4:03 pm
Email

vlora

Qyteti: <KUMANOVA> - Postuar me: March 26, 2010 11:30 am
Email

Zeshkanja..

Qyteti: tetov - Postuar me: March 25, 2010 8:10 pm
Email

biti

Egziston jeta Egziston vdekja Egziston dashurija po Egziston edhe tradhetija...:S

Postuar me: March 25, 2010 3:12 pm

BABYLON BNS

rend i heshtur neper shi per te kerkuar nje dashuri,kokrat e breshrit si pika loti dashurin time ndaj teje e di vec zoti,rend i lumtur neper shi se nje buzqeshje me dhe ti nje buzqeshje te embel plot ciltersi ne shiun me gjyma qe me pret tani.KJO POEZI I KUSHTOHET SHPIRTIT TIM TE VOGEL OLES.A..... SKEND.....

Qyteti: presheve - Postuar me: March 24, 2010 8:23 pm
Email

SeLA

tani shikoj qiellin ne kete nat te von hena me yjet sa po e heshon kur pa prit hena ma beri me sy tha thirre te dashuren se u merzit per ty

Qyteti: italy - Postuar me: March 23, 2010 9:47 pm
Email

ani

keputa trendafilin dhe ra mbi kembet e tua ste thashe me fale por te thashe te dua

Postuar me: March 23, 2010 4:18 pm
Email

donche

1 her me trathtove e poshtrove veten tash po tutesh mos po shkoj me tjetrin

Qyteti: prizeren - Postuar me: March 23, 2010 4:15 pm
Email

doona

prania jote me jep veq dashuri prania jote me jep veq gezim te puthi nga larg ty o i dashuri im

Qyteti: tetov - Postuar me: March 23, 2010 10:25 am
Email

haqif

Qyteti: therand - Postuar me: March 22, 2010 8:49 pm
Email

albion

oj erlinda je si hene e je si yll gjithmon mendoj per ty o shpirti im.te duaa shummmmmmmmmmmmmm

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 67 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]