Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Postuar me: March 22, 2010 8:33 pm
Email

Nora

Pres pse nuk me therret zeri yt mi sheron plaget e zemres mendoj per ty qdo dit e qdo nat gjumi sme zen thirrem i dashur se ti me je ilaqi im

Qyteti: pz - Postuar me: March 22, 2010 6:54 pm
Email

njomza

te dua te dua deri sa te vdes a me do ti mua pergjigjjen po e pres???????//

Qyteti: shkup - Postuar me: March 22, 2010 3:53 pm

didi

te dua te pres pa ty zdo te vdes me yjet e nates ty te pershendes aty ka nje lum ku ka lule shum kur te biesh ne gjum vi e te puthi un shuum shuuum

Qyteti: strug - Postuar me: March 22, 2010 10:48 am
Email

sara

do tpith embel qe gjat te me kujtosh,nese ndonjeher largohem perseri te me kerkosh.Ti me ben akull ti me ben zjarr ti po me mbyt ti po me ngjall,kur jam me ty krejt i harroj paty nuk mundem te vdes e as nuk mundem te jetoj...pse te du kaq shum un as vet se di ndoshta me kan dehur puthjet qe mi dhuron ti.....

Qyteti: kumanov - Postuar me: March 22, 2010 12:52 am
Email

albulena sara

Ju kejt e dini qe na 3nt jemi ska si na sbon pa neve e kush jan ata ose ato qe na kan inati let shkojn ne ti mshojn karit

Qyteti: pej - Postuar me: March 21, 2010 12:40 pm
Email

genta

nese per boten je asgje vet bota je per idke nje dit do te kuptosh ke e ke lenduar nje zemer te vrar qe te ka dashuruar

Qyteti: tirane - Postuar me: March 21, 2010 9:12 am
Email

ada

Vallzo rreth pemes me te dashurin e zemres e me djalin me te bukur kalofsh nje jete te lumtur...

Qyteti: itali - Postuar me: March 20, 2010 4:54 pm

kati

kur isha e vogel me mesuan qe kam nje zemer per te jetuar dhe dy sy per te par.tani qe u rrita me mesuan qe kam nje zemer per te vuajtur dhe dy sy per te qar(ska gje me te poshter ne kte jet se te lendohesh nga dashuria dhe te qash dit e nat per te)

Qyteti: has - Postuar me: March 20, 2010 4:12 pm

Ana

shume poezi te bukura ktu ja kushtoj dikuj te gjitha poezit pozitive dhe i them festimit se e dua shum nga?????????L.

Qyteti: sk - Postuar me: March 19, 2010 10:56 am
Email

DONA

Nuk kame toleranc nuk kam AS romanc per me kon me mua duhet me kon kogja FaCc kisSSS

Qyteti: Podujev - Postuar me: March 18, 2010 5:22 pm
Email

Lessa

Nje engjull e luta te me bej nje te mir shpirtit time te embel ti plotosi qdo deshir ne netet me yje te jete me te ti thot se e dua me shum se gjdo gje.!

Qyteti: Boston MA - Postuar me: March 18, 2010 9:51 am
Email

Never Ever

Qyteti: rahovec - Postuar me: March 17, 2010 2:15 pm
Email

xhevi

dola ne dritare e pash nje cigare desha tabpi mu kujtove ti

Qyteti: gjilan - Postuar me: March 17, 2010 11:34 am
Email

TiNaA

sa her qe te sho dua te hidhem nene perqafimini tende e te me thuashe zemer te dua e jo te ma kthesh shpinen e te me shashe

Qyteti: kaqanik - Postuar me: March 16, 2010 2:20 pm
Email

tina moza

nje e dua nje e dashuroj per nje vuaj per nje jetoj nese eshte e mundur jeten ja dhuroj qe un te vdes e ai te jetoj........................

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 68 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]