Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: skenderaj - Postuar me: March 16, 2010 2:02 pm
Email

erlinda

puthjen e par kujt ja dhash yjeve ..........joo.......ta dhash ty ..................kujt ia fala zemren......................nje nene qe kerkonte lemosh,..............................jo ......................ty

e ty a te bi nder mend per mua se di.......................................................................thon qe puthja e par s harrohet por ti e harrove ashtu mendoj te ta fal ate qe bere smundem ta pranoj do shkrihem per ty do bej qdo gje qe kerkon do ta fal edhe virgjernitetin siq ta fala zemren e puthjen te duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa shum madje..

Qyteti: prizreni - Postuar me: March 16, 2010 1:54 pm
Email

teuta

Do behem zog e ti sdo me njohesh dovi ne darsem kur ti te martohesh.
Do i bie daulles per lumturin tuaj e un e mjera gjithmon do vuaj

Qyteti: lac - Postuar me: March 16, 2010 9:16 am
Email

mona

nje nate me shi te njoha une ty,buze detit te heshtur ecnim te dy,kur papritur;-ti me dhurove nje puthje plot pasion dhe keshtu lindi dashuria jone

Qyteti: Lushnje - Postuar me: March 16, 2010 8:10 am
Email

MISHEL

per ty vuaj per ty...vdes...per lopen megjith vic e shes

Qyteti: DEQAN - Postuar me: March 15, 2010 11:54 pm
Email

URANI

Qyteti: DEQAN - Postuar me: March 15, 2010 11:53 pm
Email

URANI

Qyteti: tirane - Postuar me: March 15, 2010 3:36 am

lapraksja vogel

te te shihja nuk e prisja ,
dhe pse nga brenda po vdisja
u gezova kur me thane
se syte e tua vec mua me pane
me nuk po duroja dhe
u ktheva te te shikoja
shikimi yn u takua dhe shpirti im u gezua
nuk e di cndjeve ti
po un dua te te shof perseri
se imazhin tend ende ekam ne sy
e nuk jetoj pa te par ty

Qyteti: mitrovica - Postuar me: March 14, 2010 8:53 pm
Email

gona

nese vdes un kaq i ri trupin tim qoje ne xhami e mbi vorr shkruaje ka vdekur prej dashuris

Qyteti: Wien - Postuar me: March 14, 2010 5:40 pm

Arta

ka nje Njeri qe me ndyshoi jeten,ka diqka qe e gjeta veten,dua te di ende gjera te tjera,,se a do te na kaloj jeta embel si kjo Pranvera,,,Te dua Berat shummm,,,,te puq Arta

Qyteti: itali - Postuar me: March 14, 2010 9:28 am
Email

arsimi

dashuria esht nje det qdo kush mund te zhytet por ai qe nuk di te notoj mund te mbytet.

Qyteti: itali - Postuar me: March 14, 2010 9:21 am
Email

arsimi

dashuria esht nje kopsht me lule po hyre ne te die se u ngule.

Qyteti: celin - Postuar me: March 14, 2010 6:23 am
Email

lim

mos i beso fjaleve qe dalin nga fshati se ato e kan vetem per inati

Qyteti: deqan - Postuar me: March 13, 2010 10:44 pm
Email

linda

mos meno qe te kthena prap ekallizemren e ty sta jap

Qyteti: celin - Postuar me: March 13, 2010 11:46 am
Email

bleona

te dua te dua per gjith jeten si romeo me xhiljeten

Qyteti: dures - Postuar me: March 13, 2010 12:56 am
Email

erinda

dedikuar djjalit qe e kam dashur shume por asnjehere nuk aruta te ta shpreh edlir.mbase ketu mundem
por ne jete nuk ke per ta mare vesh kure
te puth

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 69 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]