Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: kiln - Postuar me: March 12, 2010 11:42 pm

fitaa

per buzet e tua njerzit do te vrisja per nje fjale Te Dua ngadal do te vdisja

Qyteti: gjilane - Postuar me: March 12, 2010 8:01 pm
Email

tina

Me pare gjdo gje e ndanimi bashke dashurini ton nuk e zevendsonte as nje gje ne ket bote por tani hyri dikushe ne mese tone e na ndau nga lumturija qe kishimi,nese ndonje her te kujtohen ato momente qe kaluam bashke eja te varri ime dhe me le nje shishe raki qe te pi se te desha aq shume

Qyteti: gjilane - Postuar me: March 12, 2010 7:39 pm
Email

tina

sa her qe te sho du te jem me ty deri ne pa fundsi sa her qe ta degjoje zerini du te perqafoje kure ta therrase emrini mos ma kthe shpinen e te thuashe se nuk te njo ty se dikure ishe i imi e tani je i dikujte tjeter e ne gjokse e mbane

Qyteti: shkup - Postuar me: March 12, 2010 3:21 pm
Email

erina

DASHURIN NDOSHTA E NDJEN NDONJE DIT PER MU DO TE MENDOSH MESIMET DO TI HARROSH MESIMET KUR TI THUASH EMRIN TIM DO TA PERMENDSH NE TO EDHE PSE NDONJ DIT UN PER TY NUK DO TE VLEJ PER ASGJE...

Qyteti: shkup - Postuar me: March 12, 2010 3:14 pm
Email

erina

TE GJITHA FORMULAT NE ''KIMI'' I GJETA POR FORMULEN E DASHURIS KURR SE GJETA!

Qyteti: shkup - Postuar me: March 12, 2010 3:09 pm
Email

erina

MBI LUMIN E QET LUNDRONTE NJE FLET MBI TE ISHTE SHKRUAR ''TE DUA PER JET''

Qyteti: gostivar - Postuar me: March 11, 2010 7:56 pm
Email

azret

JU TE DASHURUARIT MOS GABONI TE NDAHENI NGA PARTNERET TUAJ . U PERSHENDES ME SE SHUMTI TE DASHUREN TIME LULEN QE E DUA SHUM .KISS.

Qyteti: cegran - Postuar me: March 11, 2010 5:07 pm
Email

majjlinnnda

Pse me harove???o besnnik!!mallkuar qofsh ti sepse te kam dashur....dhe do te dua...

Qyteti: mitrovic - Postuar me: March 11, 2010 11:46 am
Email

shqipe

OH zot me degjo dy zemra i bashko dy lule mos i thaj dy zemra moz i ndaj..?

Qyteti: gostivar - Postuar me: March 11, 2010 10:37 am
Email

andra

Nese ndonjera arine ta shkruaj emrin tene ne qiell me nje cope akull,atehere dot kisha besuar se te done me shume se une.

Qyteti: SHKODER - Postuar me: March 10, 2010 9:01 pm
Email

LOVEBOY

Per mua e vetmja ne jete, ne zemren time, e kaluar, ajo qe e deshta me te vertete.Mos mendo se per ty dashuria ime ka marre fund, sepse fundi nuk i vjen kurre edhe nese ty s te takoj askund.Do te vazhdoj te dashuroj deri ne fundin e kesaj bote dhe nuk do te mashtroj kurre si me mashtroi dashuria jote........................<E>

Qyteti: shkupi - Postuar me: March 10, 2010 8:54 pm
Email

suad

Amaneti

Ne ket jet te mos behem pik e zez ne flet te bardh,
Ti behu zemra qe do me hudhish lule mbi varr,
Ta varrosi shpirtin per ty te vdes,
Ti qe me bere qe per mua most e jesh,
Mos thuaj se kam vdekur por gezoj,
Qe ke mbet e lumtur ghithve tregoj
Most e dhimbsem as nje moment se sme cmove asnjeher,
Nese qan tani eshte e kot se kur isha I gjalle sme flisje dot,
Te jetosh e qet une do te jem ende me I lumtur,
Kur te kujtohem une mos thuaj se me ke humbur,
Une jetoj ne vendin e merituar,
Atje ku qe moti u desh te jem strehuar,
Te pendohesh per gabimet qe I ke bere dikur,
Te mos mendosh per mua sta fail kur,
Ti ecesh vendet ku kemba ime ka shkelur,
Ti ruajsh sendet qe une I kam prekur,
Ta degjosh kenegen qe une me te gjithmn ty te kujtova,
Ta kendosh me ze te lart ne vendin ku une per ty shum u pikllova,
Ne vendin ku une ty te pash,
Gezimet e pikllimet atje une I lash,
Ste ngeli gje tjeter vetem per te ardhmen te mendosh,
Nje dit te verteten do ta kuptosh,
Ti jetoj momentet e fundit dhe te vdes,
Skerkoj tjeter nket bot nga zoti vetem ti e lumtur te jesh

Qyteti: cegran - Postuar me: March 10, 2010 6:59 pm
Email

linda

U ktheve tek un,por ishte shum von?nuk te thash mirsevjen...por te thash ku shkon..edhe pse te duaaaa o adem...???!!

Qyteti: cegran - Postuar me: March 10, 2010 6:55 pm
Email

majlinda

Pse u fejove??pse u fejove? me nadiren ncncn te duaaaaaaaaaaaa o besnikk.........?!

Qyteti: Cegran - Postuar me: March 10, 2010 6:41 pm
Email

Hazbije

U ktheve tek un por ishte shum von ste thash mirsevjen por te thash ku shkon..8-2 nga cegrani

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 70 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]