Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Postuar me: January 6, 2010 2:53 am
Email

nexha

Qyteti: tetov - Postuar me: January 6, 2010 2:34 am

nora

zemra e djalite eshte si hotel hish e dalesh kurse zemra e vajzes si gur po hine mo nuk del

Qyteti: angli - Postuar me: January 5, 2010 2:15 pm
Email

kacy

Nese Menon Se Un T'du Ty Gabon Shum Se Une e Du Jeten Tem Uweeeeeeeee PO Jeta Jeme Koke Ti........hahah

Qyteti: austri - Postuar me: January 4, 2010 10:33 am
Email

toni

mos shiko at lule qe ta falin brigjet po shikoe zemren time qe per ty ajo digjet,,,,,,,,,,,

Qyteti: prizren - Postuar me: January 4, 2010 2:58 am
Email

tringa

A esht leht pa mua ditet ti kalosh a esht leht pa mua jeten ta jetosh kur mendon se mua ske per te me gjet a e do ma shum jeten a vdekjen e shkret...

Qyteti: gostivar - Postuar me: January 3, 2010 5:16 pm
Email

arba

te dashur njerez dashuria eshte nje nga cmendurite e njerzve,pra edhe pse eshte cmenduri eshte e vertete,me e vertete eshte kur dikushta remben zemren dhe nuk mund ta ndalesh,nuk mund ti thuash;"NDAL MOS SHKO" se cdoher nuk duhet te shkojme simbas mendje por sipas ndjenjave tezemres, ja pra kjo ishtee njera nga cmendurite e njeriut, DASHURIA

Qyteti: gjakove - Postuar me: January 3, 2010 1:02 pm
Email

arlind

une te ura ti te lumi kur te puthi me ze gjumi

Qyteti: rahovec - Postuar me: January 3, 2010 12:04 pm
Email

lirak

te dua zemer per ty do te vdes ti je qdo gje per mua te dua shummmmmmmm

Qyteti: Kosova - Postuar me: January 2, 2010 5:38 pm
Email

BuuBrreCii

`Shkun ato premtime dolen rrenat en shesh a je ti qajo qe thojshe skom met haru deri sa te vdes..!

Qyteti: Kosova - Postuar me: January 2, 2010 5:31 pm
Email

BuuBrreCii

`Syt e mi Aspirin goja ime Ampicilin duart e mia Andoll zeri im Sirup per koll...

Qyteti: Kosova - Postuar me: January 2, 2010 5:24 pm
Email

BuuBrreCii

Dashuria eshte nje ndjenje qe lind vertikalisht dhe perfundon horizontalisht..

Qyteti: Kosova - Postuar me: January 2, 2010 5:21 pm
Email

BuuBrreCii

.....***Dashurija eshte varr ,dashurija eshte zjarr dashurija e pare zemren ta kall...

Qyteti: llapushnik - Postuar me: December 25, 2009 6:48 am
Email

festim berisha

te dashurova me dashurove po shpejt dashurine e harrove e zerin kur sma nive kur emri ma degjon e kur se me thirr e se kujton

Qyteti: Prizren - Postuar me: December 24, 2009 3:59 pm
Email

Lejla

Te heshtur te dy ne ket dhome qendrojme
e njeri-tjetrin fare se shikojme
dua te te flas,por me nuk kam fjale
ne heshtje lus Zotin kete momen ta ndal
S'dua te rrjedh koha,e ne te na ndaj
e shikoj qiellin dhe filloj te qaj
se qfare po na pret,tani mire e di
por kete se pranojme,as un e as ti

Qyteti: prishtina - Postuar me: December 24, 2009 2:03 pm

blerinda

perse malli per ty u be kaq i madh edhe kur te kam pran edhe kur je larg nuk edi cka ka ndodhur me ne te dy tani e mesova se kjo eshte dashuri

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 72 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]