Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: x - Postuar me: December 21, 2009 3:52 am
Email

Ttata

Qyteti: pej - Postuar me: December 21, 2009 12:34 am
Email

besi

kurr ma e jep zemren per as nje qmim vetem nese dikush ta jep per ndrrim nese dikun e don me te veret veq mos e tradhto se elendon per jet

Qyteti: proshtin - Postuar me: December 19, 2009 4:52 am
Email

visar

10 muaj ne vuajtje un i kam kalu vetem zoti i madh mundet mem besu ekam lut gjithmon qte te na bashkon se kjo zemra ime shum te dashuron.

Qyteti: krushe e madhe - Postuar me: December 19, 2009 3:54 am
Email

laura

Dashni moj dashni qdo njeri te falenderon qdo njeri te kujton zemren ja lehtson dashnin mes njerzve dhe njerzve ti na dhuron heheheh

Qyteti: durres - Postuar me: December 19, 2009 3:19 am
Email

......??....

dashuria nuk eshte patate
qe haet brenda 1 nate
ajo eshte nje shtyll betoni
qe kur e prek te ze tensioni

Qyteti: prishtin - Postuar me: December 19, 2009 1:13 am
Email

tringa

2 zemra 2 shigjeta semi shoqete verteta

Qyteti: pej - Postuar me: December 18, 2009 1:57 pm
Email

bosi

sa mir po me vjet ti degjosh keto fjal nga nje tradhetare si mundohet ta fsheh tradhetin e vet po me vjen mir moj anonime si eshpre mendimin ten por e verteta qendron ndryshe mos gabo me se qfar ke gabuar se kur ta tradhetosh nje dashuri te vertet do te hakmeret e do te vuash per ter jeten {me respek anonimes}

Qyteti: OHER - Postuar me: December 18, 2009 1:47 pm
Email

era

jetoj per ty te adhuroj ty te dashuroj pa mas te lutem ska kthim pas!

Qyteti: grecce - Postuar me: December 18, 2009 1:32 pm
Email

kristi

c'do minute te enderoj,cdo ore dua te te degjoj,c'do dite te deshiroj dua te puth buzet e tua qe te jetoj.

Qyteti: pz - Postuar me: December 18, 2009 9:01 am
Email

luli

Postuar me: December 17, 2009 1:10 pm
Email

shqiptaria arushka

kush don te me kerkoje te facebook me shqiptaria arushka dhe ne posten elektronike... pacim te gjithve

Qyteti: tropoje - Postuar me: December 16, 2009 1:53 pm
Email

linda

u ju qifsha ropt e shpis gjithve

Qyteti: tropoje - Postuar me: December 16, 2009 1:49 pm
Email

linda

Qyteti: tropoje - Postuar me: December 16, 2009 1:44 pm
Email

linda

nese dashuria eshte nje film do te doja te mos mbaronte kurre.....

Qyteti: struga - Postuar me: December 16, 2009 1:06 pm
Email

esma

te dua te dua gjer sa te vdes ti a me don mua un pergjigje pers!!!

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 74 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]