Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gjilan - Postuar me: December 12, 2009 6:47 am
Email

dieellza'S

Dashuria nuk blihet
Dashuria nuk shitet
Por ajo ne mes te zemres
GJINDET

Qyteti: kumanov - Postuar me: December 11, 2009 4:38 pm
Email

sara

Qyteti: klin - Postuar me: December 11, 2009 1:48 pm
Email

gentabb

Shko se jeta e re te therret, shko se tjetra po te pret ,shko se une tu bera monoton ,shko se tjetra te kerkon, shko se rinin ma helmove ,shko se shkollen ma ndalove, shko se buzet me jane thare, shko se me le duke qare, prita, prita mos po kthehesh shpejt, por si duket me harrove krejt.....

Postuar me: December 11, 2009 7:57 am

nita

''....NJEHERE NJE YLL DHE NJE COPE AKULLI, RANE NE DASHURI.... DUHESHIN ATA SI S'ESHTE DASHUR NJERI... POR VUANIN TE SHKRETET, SE S'TAKOHESHIN DOT. SE SHUME I NXEHTE ISH YLLI, E AKULLI SHUME I FTOHTE.... POR NJE DITE TE BUKUR, TUNDIMIT SI BENE DOT BALLE, YLLI ZBRITI POSHTE, E AKULLI U NGJIT LARTE... ....POR PAS PERQAFIMIT A E DINI C'MBETI???!!! ***NJE PLANET PA JETE....DHE NJE COPEZ DETI....''

Qyteti: korce - Postuar me: December 10, 2009 5:15 am
Email

kristina

Dua trupin tend ta prek ,ta ledhatoj, dua buzen tende ta puth ,ta kafshoj dua syt e tu cdo cast ti shikoj, dua te kem ty se te dashuroj!

Qyteti: korce - Postuar me: December 10, 2009 5:02 am
Email

kristina

Te te dua ma thote zemra, te me duash ste detyroj, me duaj nese e meritoj....

Qyteti: korce - Postuar me: December 10, 2009 5:00 am
Email

kristina

Djali ka 100 zemra ,1 per vete 99 per femra ndersa une kam vetem 2 ,nje per vete nje per ty.....

Qyteti: ks - Postuar me: December 8, 2009 10:42 am
Email

it

Qyteti: Prishtina - Postuar me: December 8, 2009 12:22 am
Email

Zeshkani

Ti fal syte nese ti me shikon ,ti fal duart nese ti mi shtrengon ,ta fal shpirtin nese me perqafon ta fal zemren nese ti me don .

Qyteti: italy - Postuar me: December 6, 2009 3:04 pm
Email

Shkelqim

Nese vjen koha, lamtumire te me thuash,te lutem zemra ime, asnje cast te mos vuash,se nuk dua ti shoh te perlotur un ata dy sy,ti mos vuaj zemer se vuaj une per ty

Qyteti: italy - Postuar me: December 6, 2009 3:03 pm
Email

Shkelqim

Per ne ska pyetje ska as pergjigje,vazhdo si me pare dhe njehere zemra do te digjet, vetem lute Zotin te ti fale gabimet se ne boten tjeter i fillon gjykimet atje llogarit ke me i dhene vet, nese me kerkon mua kurre ske me me gjet, une do te jetoj ne nje jete te bekuar se kurre ne kete bote askend se kam tradhtuar, sik...ur ma bere mua atje ke me gjet, me rende se un do e kalosh ate jete...

Qyteti: kumanov - Postuar me: December 6, 2009 2:14 pm
Email

vebi

KUR NJERIU HUMB ATE QE E KA DASHUR JETON VETEM PER TA KUJTUAR ATE QE KA HUMBUR

Qyteti: shkoder(vukatan) - Postuar me: December 5, 2009 3:41 am
Email

xhulia

Me ka marr malli te shof ne sy .me ka marr malli te rri me ty . me ka marr malli buzen ta shijoj ,jo se e kam puthur ndonjeher ,por dua ta provoj.

Qyteti: ferizaj - Postuar me: December 3, 2009 6:24 am
Email

vera

Dashuria eshte nje nga ato te pakta gjera qe nuk mund ti jepet kujtdo

Qyteti: tetov - Postuar me: December 1, 2009 4:27 am
Email

biti

Ekziston dashuri qe vdekja nuk e nderpret, ekziston vuatje qe nuk shlyhet nga zemra, ekziston dhimbje qe koha nuk e sheron ,ekziston nje yll qe nuk shuhet per gjithmone

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 76 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]