Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prishtin - Postuar me: November 29, 2009 3:28 pm
Email

J&tmir

Nga ti pres buzen te ma ofrosh,
Nga ti pres zemren te ma dhurosh,
Nga ti pres shume fjalen' te dua',
At' her je i imi dhe kurre nuk kam per te harruar.

Qyteti: Fiirenze italttty - Postuar me: November 29, 2009 1:35 pm
Email

ShkElqimm

Qyteti: gjakove - Postuar me: November 27, 2009 10:06 am
Email

arbana

nje leter e bardhe nga qielli me ra lexova lexova sa shum lexova ne fund ishte e shkruar ti je dashuria ime e qmuar shikova lart mbi qiellin pa re syt e te dashurit shkelqyen si rrufe.

Qyteti: tetov - Postuar me: November 27, 2009 5:55 am
Email

ada

Zemra e vajzes eshte gur kush hyn mbrenda nuk del kur zemra e djalit eshte hotel smeret vesh kush hyn kush del

Qyteti: kosov - Postuar me: November 26, 2009 6:48 am
Email

linda

piterpan kur dot shoh me ka mar malli me tpa zemra ime thot qe dot shh te puth fort(l)

Postuar me: November 25, 2009 5:06 am
Email

rilina

Dy zemra qajn dy zemra qeshin kemi lindur te ndar e bashk do vdesim.... Zemer Te Dua Shum...A&B..

Qyteti: tiran - Postuar me: November 24, 2009 4:27 am
Email

genti

perendia lindi njeriun,njeriu te lindi ty,ti linde per mua e un do te vdes nga dashuria per ty

Qyteti: tiran - Postuar me: November 24, 2009 4:17 am
Email

genti

nqs ne jete do te dashuroja dy here?heren e pare do te dashuroja ty!nqs hera e pare do te ishte gabim heren e dyte do te dashuroja gabimin tim

Qyteti: gjilan - Postuar me: November 23, 2009 1:19 pm
Email

blerta

mos e dashuro ate qe eshte perfekt por beje perfekt ate qe e do...

Qyteti: Gjilan - Postuar me: November 22, 2009 11:47 am
Email

blerta

Mos dashuro ate qe eshte perfekt, por beje perfekt at qe e do

Qyteti: durres - Postuar me: November 21, 2009 8:37 am
Email

s@r@

Une dashuroj dhe nuk lendoj,
Une kujtoj dhe nuk harroj
Une duroj dhe shpresoj
Une vuaj por kurr nuk tradhtoj!!!!

Qyteti: durres - Postuar me: November 21, 2009 8:30 am
Email

s@r@

Jeta eshte matematik
gezimi mblidhet dhe shumezohet
hidherimi zbritet dhe pjestohet
por dashuria e vertet kurr s'harrohet!!!!!!

Qyteti: FiireNzzeeE - Postuar me: November 19, 2009 1:49 pm
Email

ShkElqimm

Thuhet qe duhet nje minut per te vene re nje person special, nje ore per ta vlersuar, nje dit per ta dashur edhe nje jete per ta harruarrrr

Qyteti: rahovec - Postuar me: November 18, 2009 9:41 am
Email

edanes

kendo zog i malit se sot jam merzit kendo kengen e djalit qe e dua me shpirt

Qyteti: tiron - Postuar me: November 17, 2009 8:04 am
Email

aldo

Skam dashur kurre te te lendoj,se tkam dashur sa ska me.Por ti me iken me largohesh,prandaj dhe une po te te le.Sbesoj se do merzitesh shum,ti ende sdi cesht dashuria,ndaj smund ta kuptoje dot prushin e ndjenjave te mia.Une jam dhe vet e lenduar i lenduar e ndoshta tkam merzitur shum,po kush vall do te doj ty,ashtu sic tkam dashur un.Mbi ndjenjen tone ra debor gjithcka bem iku kot,nese ste them dot lamtumir as mirupafshim ste them dot.

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 77 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]