Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prishtin - Postuar me: November 7, 2009 10:27 am
Email

desa

o mesazh i bukur shko ku te them un nese esht ne gjum thuaj se e dua shum nese esht zgjuar thuaj se te kam harruar

Qyteti: Gjakov - Postuar me: November 7, 2009 7:49 am
Email

Erjon Ndrecaj

Kur isha me ty ndjehsha i gezuar tash jam pa ty ndjehna i vetmuar

Qyteti: kosov - Postuar me: November 7, 2009 4:12 am
Email

nita

edhe pse ike edhe pse u largove prap mua nuk me harrove

Qyteti: veleshta - Postuar me: November 6, 2009 12:24 pm
Email

lani

Qyteti: theranda - Postuar me: November 5, 2009 1:34 pm
Email

shifra a

jam shifra A flm zot qe me bashkove me shpirtin tim se un pa te nuk mund te marr frym nuk mund te jetoj flm shuuuum dhe uroj qe te gjith te dashuruarit te bashkohen

Postuar me: November 5, 2009 12:35 pm
Email

ERMAL

NESE SHEF YJE QE BIEN NGA QELLI JAN LOTET E HENES PER DIELLIN NESE NE ENDERR ME SHEH ME LOT NE SY JAN LOTET E MI QE ME DALIN PER TY

Qyteti: elbasan - Postuar me: November 5, 2009 12:32 pm
Email

ermal

NJE DITE ZOTI ME VESHTRONTE QE ZEMRES TIME DICKA I MUNGONTE, TE GJITHE ENGJEJT RRETH VETES I MBLODHI PER ZEMREN TIME VEC TY TE ZGJODHI

Qyteti: gjilan - Postuar me: November 5, 2009 12:19 pm
Email

cipkaaa

nuk te them te dua vetem ashtu kot por te them te dua me zemer te plot EMRIN te dua MBIEMRIN vetem ty s'ta harroj zemer edhe ne vorr kur te hyj ...puqq

Qyteti: FireenZee - Postuar me: November 5, 2009 5:08 am
Email

shkelqim

Qyteti: gjakov-kosov - Postuar me: November 4, 2009 7:19 am
Email

tina

e kam dash ni djal dhe e tua hala se jam da prej tij pishman i kam ra

Qyteti: kosovo duisburg - Postuar me: November 4, 2009 7:16 am
Email

avni boy

ti 100 zemra mund te dashurosh por zemren time asgjekund s'do e takosh per shum vite do te me kerkosh po as'gje s'do perfitosh......

Qyteti: prizren - Postuar me: November 4, 2009 6:29 am
Email

nderim

Qyteti: pz - Postuar me: November 4, 2009 5:31 am
Email

njomza

Qyteti: tropoj - Postuar me: November 3, 2009 2:24 pm

ela

sa her mendoj per ty nje yll nga qielli bie s'eshte faji im qe nje dite qielli do mbetet pa yje...

Qyteti: mitrovic - Postuar me: November 3, 2009 12:21 am
Email

blerta

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 79 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]