Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gjilan - Postuar me: November 2, 2009 3:53 am
Email

metjjjaa

Qyteti: prishtin - Postuar me: November 1, 2009 12:51 pm
Email

shabi

Qyteti: Dobrosht - Postuar me: November 1, 2009 11:03 am

Linda

Qyteti: Dobrosht - Postuar me: November 1, 2009 11:02 am

Linda

Se meriton ti zemren time Se vleren kurr nuk ja ke dit Dje rastesisht te kam degjuar Kur tjetres i thojshe te kam shpirt

Qyteti: Dobrosht - Postuar me: November 1, 2009 10:59 am

Linda

Qyteti: Dobrosht - Postuar me: November 1, 2009 10:58 am

Linda

Qyteti: pz - Postuar me: November 1, 2009 9:52 am
Email

njomza

Qyteti: vushtrri - Postuar me: November 1, 2009 6:13 am
Email

blerina

mundohesh kujtimin me rujt mundohesh mos me vujt pom mem hek prej zemres kurr ski me mujt

Qyteti: prishtin - Postuar me: November 1, 2009 4:01 am
Email

arlinda

Qyteti: Ravenna-Italy - Postuar me: October 31, 2009 5:01 pm
Email

rexho

kerkoja nje gje te vogel ne nje univers te madh dhe pastaj te gjeta ty, nje gje e madhe ne nje univers te vogel....

Qyteti: rahovec - Postuar me: October 31, 2009 7:10 am
Email

AGNESA

Qyteti: peja - Postuar me: October 31, 2009 4:43 am
Email

rina

Qyteti: peja - Postuar me: October 31, 2009 4:39 am
Email

rina

Qyteti: pz - Postuar me: October 31, 2009 4:19 am
Email

buqe

Qyteti: tirana - Postuar me: October 30, 2009 5:44 pm
Email

MaLvin

Dashuria fillon me shampanje por mbaron me kamomil....

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 80 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]