Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: kamenic - Postuar me: October 17, 2009 5:57 pm
Email

rinora

Qyteti: shkup - Postuar me: October 16, 2009 4:04 pm

xheneta

Qyteti: gv - Postuar me: October 16, 2009 12:18 pm

besa mile

Qyteti: fier - Postuar me: October 16, 2009 4:13 am
Email

mateo

nese per boten je asgje bota vet je per dike

Qyteti: manastir - Postuar me: October 16, 2009 2:33 am
Email

sweet heart

asnej her mos me thuaj te dua nese sma verteton ne sy mua.asnje her mos flit per ndjenja kur tek to ste shkon as mendja.asnje her mos me kap per dore nese don zemeren te ma bejsh gur e te mbetet si permendore.asnje her mos me shih ne sy nese ate qe ma tregon seshte e verteta per ty.asnej her mos me thuj diten e mir nese e ke mendjen te thuash LAMTUMIR!!!

Qyteti: berat - Postuar me: October 15, 2009 3:44 pm
Email

sokol

xheniela me vjen keq per ato vargje dhe per ate djal nqs eshte e vertet me dhimbsuri po te them qe jeta eshte e gjate dhe duhet shijuar deri ne fund e kuptoj dhe dhimbjen tende por jeta vazhdon me fal nqs te kam prekur ndopak te uroj gjithe te mirat

Qyteti: durres - Postuar me: October 15, 2009 1:04 am
Email

bashkim

nje dashuri pata po gjelozia se lejoi iku dhe u tret se di ku perfundoi e kerkova po se gjeta keshtu kaluan vitet keshtu me kaloj jeta bashkim veshi

Qyteti: elbasan - Postuar me: October 15, 2009 12:53 am
Email

Geni

ti 100 zemra mund te dashurosh por zemren time asgjekund s'do e takosh per shum vite do te me kerkosh po as'gje s'do perfitosh......

Qyteti: elbasan - Postuar me: October 15, 2009 12:52 am
Email

Geni

ti 100 zemra mund te dashurosh por zemren time asgjekund s'do e takosh per shum vite do te me kerkosh po as'gje s'do perfitosh......

Qyteti: prizeren - Postuar me: October 15, 2009 12:39 am
Email

dona dhe besa

Qyteti: tetoov - Postuar me: October 14, 2009 9:15 pm
Email

lazrane

Qyteti: Prishtine - Postuar me: October 14, 2009 3:44 am
Email

Herolind

Qyteti: lushnje - Postuar me: October 13, 2009 6:31 pm
Email

musa

nga ndjenja lindi dashuria se nuk u mposht nga vetmia, nga ndjenja lindi miresia se nuk u mposht nga tradhetia, nga ndjenja lindi pasioni shpesh here doni personin qe dashuroni,

Qyteti: Prishtina - Postuar me: October 13, 2009 5:46 pm
Email

Jeton Shabani

Qyteti: Prishtina - Postuar me: October 13, 2009 1:02 am
Email

Jeton Shabani

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 82 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]