Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Kumanovaaaaa - Postuar me: October 12, 2009 9:30 pm
Email

Kumanovarja...<3 <3

Ne nga KUMANOVA e kemi zakon zemren ua japim atyre qe e meritojn nuk jemi trima nuk jemi te frikshem... Por ne Dashuri jemi shum te rrezikshem... HaHaHa........ Ju dua
shum

Qyteti: Kumanovaaaa e madheee - Postuar me: October 12, 2009 8:59 pm
Email

KuMaNoVaRjA...

Kur te shkosh ne ate bote do te gjesh nje lum plot me lot... Do te pyesesh te madhin Zot valle kush e ka derdhur gjith keto lot.. E Ai do te pergjigjet ajo qe te deshti fort...

Qyteti: KUMANOVAAAA e Madhee - Postuar me: October 12, 2009 8:55 pm
Email

ZeShKaNja_<3

Jam vajz krejt alltan me lujt djal me mu nuk ban... Jam e 3nt ne dashuri... Mem tradhtu kuku per ty... hahaha

Qyteti: prizren - Postuar me: October 12, 2009 7:30 am
Email

blerimi

Qyteti: ferizaj - Postuar me: October 12, 2009 3:36 am
Email

veton

te putha ne buz te putha ne sy sa mir ndjehem kur jam me ty zemer

Qyteti: prizren - Postuar me: October 12, 2009 2:43 am
Email

lani

dola ne dritare isha tuj mendu rastesisht e pash nje gru edhe e pyeta zemren time mos e ke taku me tha po e pash neper rrug tuj te kerku

Qyteti: Kumanova... - Postuar me: October 12, 2009 2:41 am
Email

Artushja

a e din qe sonte diku jan dy sy qe nuk mund te mbyllen nga malli per ty a e din qe sonte diku ne nje dhom eshte nje shpirt i vetem qe ti i mungon...

Qyteti: prizren - Postuar me: October 12, 2009 1:51 am
Email

lani

Qyteti: prizren - Postuar me: October 12, 2009 1:49 am
Email

lani

vala 900 personin qe ju e doni pret qe ta telefonin vlera e kredis se mbetur eshte dashurija e pa tretur mund te beni thirrje gjer sa skemi fjetur te dua zemer

Qyteti: lipjan - Postuar me: October 11, 2009 9:01 pm
Email

albert

Qyteti: shkup - Postuar me: October 11, 2009 8:52 pm
Email

fjolla

fraza e vuajtjes

Qyteti: kercove - Postuar me: October 11, 2009 3:49 pm

lule

...ti je ylle qe s'fikesh kurre une jam nata qe te pres mes erresires ngjaj si gur pa shkelqimin tend une vdes...ndaj dhe vdekja nuk me merr pa prek buzen tende zjarr dhe buzeqeshja jote ngjall endrren time plot me mall....

Qyteti: firenze - Postuar me: October 11, 2009 4:56 am
Email

shkelqim

Pasuria nuk te jep dashuri, por dashuria na ben te pasur.

Qyteti: firenze - Postuar me: October 11, 2009 4:53 am
Email

shkelqim

Qyteti: firenze - Postuar me: October 11, 2009 4:52 am
Email

shkelqim

Kur erdhe ishe plote gaze, kur me shiqove me dhe fuqi, kur me perqafove me dhe besim.
Kur hyre ne zemren time fjales dashuri i dhe kuptim !!!

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 83 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]