Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: vushtrri - Postuar me: October 11, 2009 2:40 am
Email

xhenni

if you say you're eyes are beautiful i'ts ust because they're looking at you...!!!

Qyteti: shkup - Postuar me: October 11, 2009 2:03 am
Email

Une shume vite vuajta nga nje dashuri e pasuksesshme por sot kam gjetur nje dashuri qe kam besim e lumturi ne jet ku dhe e dua per seriozitet !!!!tju them nje keshill se para se te dashuroheni shikojani rethin shoqeror e pastaj hyni ne biseda lidhur me jeten e perditshme ...

Qyteti: korc - Postuar me: October 10, 2009 10:14 pm
Email

filip tosi

Qyteti: bujanoc - Postuar me: October 10, 2009 4:53 pm

es..fe

Nese ngjyra te mungon do ta pres gishtin tim e me gjakun qe pikon do ta shkruaj nje kujtim,atehere edhe natyra me ne do te qesh,i pari dhe i fundit per mua do te jesh...

Qyteti: pz - Postuar me: October 10, 2009 4:34 pm

sherife

Fjala e fundit shume e veshtire MIREUPAFSHIM DHE LAMTUMIRE

Qyteti: prizren - Postuar me: October 10, 2009 3:45 pm
Email

lumi

kush ta puth ballin te puth mencurin
kush ta puth syrin te puth lumturin
kush ta puth faqen diqka deshiron
kush te puth ne buze dije se te don

Qyteti: KERCOV - Postuar me: October 10, 2009 2:51 am

lule

NESE S'MARTOHEM ME TY DO TE MARTOHEM ME FUSTAN TE ZI DITEN QE NUSE DO TE SHKOJ DO TE VI E NJE PUTHJE DO TE TA DHUROJ...DHE TA LE AMANET SE NATA E NUSERIS NE VARR PO ME PRET

Qyteti: Mk.Kercov - Postuar me: October 9, 2009 11:53 pm
Email

ArTaaa

Qyteti: pz - Postuar me: October 9, 2009 11:10 pm
Email

?

Vala 900 personin qe jeni duke kerkuar me ju eshte dashuruar ,nese nuk keni kredi nuk keni as dashuri

Qyteti: Kumanovaaa - Postuar me: October 9, 2009 10:37 pm
Email

Kumanovarja....<3

Qyteti: Kumanovaaaa e madheeee - Postuar me: October 9, 2009 10:15 pm
Email

ZeShKaNja

Pa ty zemra don mem plas.. Jam merzit afer met pas.. Pasha lotet qe i kam ne sy.. M`ka `marr malli met pa ty..

Qyteti: pr - Postuar me: October 9, 2009 9:05 pm

Tiina__18

Qyteti: pr - Postuar me: October 9, 2009 8:59 pm

tiina--18

Qyteti: ferizaj - Postuar me: October 9, 2009 6:29 pm
Email

nada

Qyteti: prizren - Postuar me: October 9, 2009 3:22 am
Email

blera

Droga eshte e shtrejte cmimin nuk e di nese nuk e don vet do ta pi,ata qe jan ne burg vuajn per liri e une qe jam ne liri vuaj per ty

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 84 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]