Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prishtin - Postuar me: October 9, 2009 2:14 am
Email

melodika

Larg te kam me kilometra por ne zemer me milimetra,asgje nuk du prej teje vetem te kem afer meje

Qyteti: Struga - Postuar me: October 8, 2009 7:54 pm

Dollogozhdarja

BESO
Duhet te besosh
Ne shpirtim tim te bardh
Te dua-nuk te demtoj
Te mungoj-nuk te demtoj
Te dashuroj-nuk te demtoj
Nuk te vras-nuk te demtoj
Pasi te dua shum
Pra beso!

Qyteti: ferizaj - Postuar me: October 8, 2009 1:16 am
Email

erola

Kam dashur njeriun qe nuk me don kam humbur vitet e rinise per dike qe nuk e meriton,12 vite e kam mbajtur ne zemer por me kot se as nje nuk e beson se kam dashru,o zot pse keshtu dhe prap e dua

Qyteti: maqdoni - Postuar me: October 7, 2009 9:08 pm
Email

syarta

Qyteti: gjilan - Postuar me: October 6, 2009 10:04 pm
Email

Linchee

Qyteti: gjirokaster - Postuar me: October 4, 2009 2:36 am
Email

leon

Mbi nje zjarr te tretur mos u lodh me kot se hiri i mbetur zjarr nuk behet dot

Qyteti: FIRENZE - Postuar me: October 3, 2009 6:29 pm
Email

VIKTOR

PO TA DIJE SA TE DOJA
PO TA DIJE SA TE EDDERROJA
PO TA DIJE SA TE DASHUROJA
PO TA DIJE SE PA TY NUK MUND TE JETOJA
ZEMRA IME ME ZEMREN TENDE KURRE NUK MUND TE NDAHESHIN
POR KETE GJE KUUR NUK ARRITE TA KUPTOSH

Qyteti: ferizaj - Postuar me: October 3, 2009 2:27 am
Email

Saa-T-raaa

Nje e kaluar gjithmon fillon me "Na Ishte Nje Her...!!!"
Keshtu fillon edhe kjo histori !!
Ishte dimer shume ftoft po per mua u be vere...!!!
U be vere sepse te takova ty dhe u dashurova.
Heren e pare kur te pash me hyre ne zemer, dhe kuptova qe je njeriu i jetes sime.
Hyre aq thelle ne mua sa qe nuk dilje dot.
Me hipnotizove,u perkula para teje, u dorzova tek ti sepse ti kete e kerkove.
Nuk degjoja te tjeret duke me thene: AI ESHTE TRADHETAR.
Kur i ndegjoja kto me dukeshin sikur po flasin nga xhelozia dhe vazhdoja te te dashuroja.
Me mashtroje me fjalet e tua qe hynin ne zemren time dhe vetem ty te doja.
Jetoja si ne perralla,enderroja me sy hapur,dhe vertet u dashurova ne ty,por si ma ktheve ti mua.....!!!!!!!!!!
Ma ktheve me tradheti,dhe kuptova se kurr nuk me deshte me zemer vetem me fjal.
Kuptova se per mua kurre nuk te ka rrahur zemra,me ke puthur por pa ndjere asgje.
AHHHHHH...sa shume kam shpresuar ne ty,mendoja te ardhmen se bashku,te kemi femi,pos paska qene thjesht nje iluzion.
Tasht je me tjetren,e mua me shoqeron vetmia,dhe ky laps e kjo leter.Eshte letra e fundit qe e shkruaj ne kete bote,sepse ti ishe jeta ime dikur,te humba ty e humba edhe jeten time.
Pse s'mund te jesh i imi ..?????!

Qfare te terhjeki tek ajo ?????
Mua me mungon bukuria nga jasht,por mbrenda jam ndryshe !!!
Te kam krahasuar me yjet e nates por per mua ti ke shkelqyer me shume.
Prei qe ike mbeta pa asgje,harrova dhe vetveten pa ty.
Po iki ne at bote por mos harro se edhe atje do te te dua,nuk do te harroi edhe ne varr do te mendoi per ty sepse vertet hyre mbrenda zemres sime dhe gjithmon do te mbetesh aty......!!!!!!!!

Qyteti: Sllatin - Postuar me: October 3, 2009 1:52 am
Email

Durimi

Do t'pres deri ne vdekje i yti do te jem veq ni shpres me vogel mbi tok ende me mban mundohem t'buzqesh por prap zemra me qan..

Qyteti: ferizaj - Postuar me: October 3, 2009 1:51 am
Email

alma

Pa pasur letra asgje nuk shkruhet pa te dasht zemra TE DUA nuk thuhet...

Qyteti: therand - Postuar me: October 3, 2009 12:06 am
Email

diti-boyy_96@live.de

Mendo e kujto fol e mos gabo fjalen e fundit thuaj qe me do

Qyteti: maqedoni - Postuar me: October 2, 2009 2:15 pm
Email

ela

nata po vjen s'disi ta kaloj,gjumi me eshte prishur se vec per ty mendoj,e kam nje fjal veshtir te ta shpjegoj se te dua shpirt dhe vetem te dashuroj.

Qyteti: tetov - Postuar me: October 2, 2009 1:32 am
Email

lazrane

Kisha dash te behem lot e tu qe te rrjedhin neper faqet e tua qe te vi deri te buzet e tua e te them zemer vetem ty te dua.........

Qyteti: tetov - Postuar me: October 2, 2009 1:20 am
Email

lazrane

Qyteti: gv - Postuar me: October 1, 2009 3:19 pm
Email

jeta

Po TE ISHTE JETA ME DY FRYMEEMARJE ME NJEREN TE KISHA DHURUAR NJE PUTHJE KURSE ME TJETREN TE KISHA THEN TE DUA.....?

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 85 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]