Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: grejko - Postuar me: October 1, 2009 12:41 pm
Email

rinor

Te dua te dua deri sa te vdes po edhe kur te vdes ne at boten tjeter shpirti jem do te pres nese sonte ndihesh vetem mos ki frik te shohesh endrra shuaje driten ndize zemren do te me gjesh mua mbrenda

Qyteti: gjilan - Postuar me: October 1, 2009 2:46 am
Email

BARDHA

edhe pse je larg asgje sme pengo se kjo zemra ime vetem ty te dashuron

Qyteti: podujev - Postuar me: September 30, 2009 11:36 pm
Email

elssa

Qyteti: gjakove - Postuar me: September 30, 2009 6:14 am
Email

fjolla

Tani ti po fle o jeta ime por ti mban zgjuar zemren time,shpirt te kam loqk te them enderoj per netet qe me ty te jem

Qyteti: pej - Postuar me: September 29, 2009 10:01 pm
Email

rineta

Lamtumir o shpirti im per mu fund per ty fillim te uroj fat ne jete e nje amanet mos me harro krejt

Qyteti: Shkup - Postuar me: September 29, 2009 8:52 pm
Email

Donaa

Qyteti: Shkup - Postuar me: September 29, 2009 8:48 pm
Email

Donaa

Qyteti: Shkup - Postuar me: September 29, 2009 8:40 pm
Email

Donaaa

kush ta puth ballin te puth mencurin
kush ta puth syrin te puth lumturin
kush ta puth faqen diqka deshiron
kush te puth ne buze dije se te don

Qyteti: TROPOJE - Postuar me: September 29, 2009 2:58 am
Email

ELA

NJE DITE SHPIRTI I THA SHPIRTIT TA DISH MIRE O SHPIRTI IM SE TI JE SHPIRTI I SHPIRTIT TIM

Qyteti: viti - Postuar me: September 29, 2009 2:57 am
Email

lolita

shikimin e ti veshtir e kujtoj po sdi pse zemra ime vet at e don ...

Qyteti: pej - Postuar me: September 29, 2009 12:37 am
Email

nessa

shum e embel kur te takova sdi qka ndjeva veten harrova syt e tu kur i shikova ndjrva dashuri se largohesh nuk e mendova me the te dua une te besova por si duket veten mashtrova tani ku je se di nese mendon qe sjam per ty te lutem me thuaj ne sy zdo tpengoiii ne krahet e mia ty te deshiroi te je edrra ime ty te dashuroi,,,

Qyteti: fr - Postuar me: September 28, 2009 10:29 pm
Email

Mirr

sa yje jan ne qiell sa njerz jan ne tok ne te 2 duhemi por jemi vetem shok

Qyteti: Kumanova City - Postuar me: September 28, 2009 5:00 pm
Email

Dr3aam

Duaje veten para se ta duash dike tjeter

Qyteti: gjirokaster - Postuar me: September 28, 2009 6:22 am
Email

elisa

PSE SYT emi jan drejtuar te ty,te dua vec ty tkam lot dhe buzqeshje shpres dhe mosmarveshje por mbigjithcka pa ty syri ende qan

Qyteti: gjirokaster - Postuar me: September 28, 2009 6:19 am
Email

elisa

per ty qaj dhe qesh flas dhe hesht merzitem dhe te kerkoj elvis te dashuroj <3

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 86 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]