Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gjirokaster - Postuar me: September 28, 2009 6:15 am
Email

elisa

ZGJOHEM ne mengjes dhe ty visi te sho,eci me hapa te trisht dhe me sy me lot ?veten mos vall dhe ti po me mashtron ende kjo <3 ime dashuri kerkon,.

Qyteti: gjakov - Postuar me: September 27, 2009 11:59 pm
Email

dili

ti me ben mua te vuaj ti me ben mua te qaj ti je gjaku i zemres time nga jeta ime jojo ste ndaj

Qyteti: zheneva - Postuar me: September 27, 2009 11:26 pm
Email

rimi

kjo jet pa ty nuk ka vler per mua,andaj me beso se vetem ty te dua ,kjo nuk esht vjersh apo poezi por e degjoj nga zemra qe rreh vetem per tyyyyyyy.....

Qyteti: gjermani - Postuar me: September 27, 2009 9:39 pm
Email

altrea

Nje dite, hena me tha: Nese, ai te ben te vuash, lere! Nuk i meriton lotet e tu! Dhe une iu pergjigja: Ti do mundeshe dot ta lije qiellin tend te dashur?

<br

Qyteti: maqedoni - Postuar me: September 27, 2009 9:02 pm
Email

sara

dashurija pa njeri si flaka pa ki

Qyteti: shuj - Postuar me: September 27, 2009 7:24 pm

zona

Qyteti: Shuj - Postuar me: September 27, 2009 7:21 pm
Email

zona

Qyteti: maqedonia - Postuar me: September 27, 2009 1:34 am
Email

lola mirka

Qyteti: gjilan - Postuar me: September 27, 2009 1:04 am
Email

yllka

Qyteti: drenas - Postuar me: September 27, 2009 12:29 am
Email

leutrim

Thashethemet ja kan nis dashurin ton don me prish, po ne dy nuk do ti lejojm dashurin ton ta shkatrrojn.

Qyteti: viti - Postuar me: September 26, 2009 10:26 pm
Email

shaban

te krahasoj me yjet por ka nje ndryshim ata jan ne qiell e ti ne shpirtin tim

Qyteti: vushtrri - Postuar me: September 26, 2009 8:44 pm
Email

geeeeennntaaaaaa

Qyteti: lipjan - Postuar me: September 26, 2009 6:29 pm
Email

tina loqki

Qyteti: podujev - Postuar me: September 26, 2009 1:08 pm
Email

jeta

jeto se une kam vdek per ty

Qyteti: SH - Postuar me: September 26, 2009 4:45 am
Email

Daa

Te dua me do..nje shtyll na pengon nje shtyll e shkret qe quhet kurbet.

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 87 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]