Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: durres - Postuar me: September 24, 2009 8:41 pm
Email

xxxxxxxxxxxxx

Sado qe dkur me lendove,qe me le vetem,qe ishe ne krahet e nje vajze tjete,dashuria ime per tia eshte e pafundme...ishe je dhe do te jesh gjthm endrra ime,forca ime,deshira per te fjetur ne darke dhe per tu zgjuar ne mengjes...me qendro prane..le te qojme dashurine tone atje ku nuk ka arritur asnje tjeter..atje ku do jemi vetenm une dhe ti..vetem ne te 2!!!!!!!!!atje ku jetojne engjejt,atje ku ka qetesi...atje ku ekziston dashuria e vertet!!!!!!!!!

Qyteti: peja - Postuar me: September 23, 2009 4:55 am
Email

anita

pa puthjet e tua pa lutjet t tua smundem te jetoj sepse ende te dua

Qyteti: kaqanik - Postuar me: September 23, 2009 3:33 am
Email

dini

po te ishte dashuria nje lule ne mes te detit, te gjith do ta mesonin notin

Qyteti: novara - Postuar me: September 22, 2009 2:34 am
Email

dori

nganjehere mjafton nje cast per te harruar gjithe jeten po nganjehere nuk mjafton gjithe jeta per te harruar nje cast

Qyteti: novara - Postuar me: September 22, 2009 2:33 am
Email

dori

kur te kesh nevoje per mua eja dhe me kerko se une prape do te te dua dhe pse ti mua nuk me do

Qyteti: gjakov - Postuar me: September 21, 2009 9:25 pm
Email

ela

mos i merr qdo lule qe ti falin brigjet kujtoje nje zemer qe per ty po digjet kujtoje nje zemer qe per ty po vuan askush ne ket bot mallin tend sma shuan

Qyteti: lipjan - Postuar me: September 21, 2009 7:08 pm
Email

lina

shkronjat d edhe i esht merndsi sepse fillon edhe mbaron fjala dashuri

Qyteti: viti - Postuar me: September 21, 2009 5:12 am
Email

leutrim

Nese vuan per mua mos loto sepse une te dua edhe kur ste sho.

Qyteti: viti - Postuar me: September 21, 2009 5:09 am
Email

leutrim

Te dua te dua nese nuk m beson atehere, pyete zemren time ajo te tregon.

Qyteti: lipjan - Postuar me: September 20, 2009 1:50 am
Email

qendresa

dashuria esht si djelli kur rrezon por esht e keqe nese te trathton(l)

Qyteti: Gjakove - Postuar me: September 19, 2009 11:20 pm
Email

Aferdita

Fshihen germat e dy emrave pikon gjaku i dy zemrave rrjedhin lotet e dy syve vuajne zemrat e te dyve..:S

Qyteti: Gjakove - Postuar me: September 19, 2009 11:18 pm
Email

aferdita

......I thash lotit pse qan mu pergjigj: Per ty! I thash po boll qave pusho, ai me shume rrodhi ne sy!!!!!!!!!

Qyteti: Drenasssss. - Postuar me: September 19, 2009 11:09 pm
Email

Ti je simpatik por
ne zemer fanatik
Dashurija te gezon
tradhetia te shkatrron
i varur nga dashurija
i semur nga gjelozia..:$

Qyteti: Drenasssss. - Postuar me: September 19, 2009 11:05 pm
Email

Qyteti: Drenasssss. - Postuar me: September 19, 2009 11:02 pm
Email

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 88 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]