Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Drenasssss. - Postuar me: September 19, 2009 10:58 pm
Email

Buzzet ti ofrova
Zemren ta dhurova
E di qe nuk gabova
Qe ne ty u Dashurovvaa.!!!

Qyteti: pz - Postuar me: September 19, 2009 8:42 pm

atrelb

Eh sa mall ndjej ne ket nate te ftohet e te trishtuar, e sa do te doja te mos vuaj ,sa do te doja te ishe me mua te me doje ashtu si te dua...!

Qyteti: tirana - Postuar me: September 19, 2009 5:01 pm
Email

doni

sa dua te harrojpor nuk mundem sa dua te urrej por nuk ma ben zemra sa dua tja arrij ktyre qellimeve por nuk mundem sepse ti egziston, ne qdo pjes te trupit tim ne qdo qeliz ne qdo imtesi te trupit tim ti je dhe do jesh gjithmon per mua ..........

Qyteti: tirana - Postuar me: September 19, 2009 4:48 pm
Email

doni

sa gje e shemtuar te duash dike dhe te mos i flasesh sa gje keqe ta shohesh ne sy dhe te mos kesh mundesi ta prekesh akoma me e shemtur esht qe nuk mund ta kesh ne krah si me par gjisesi eshte e rendesishme qe e do prap. Te duash dike esht bukur por ta dashurosh esht edhe me e bukur por kur vjen aj momenti mallkuar qe do te mos e shohesh esht e kot sepse esht si drog qe do ta largosh dhe se ben dot sado e hidhur te jet trupi ta kerkon prap, ti je dhe do jesh DROGA ZEMRES sime.

Qyteti: gostivar - Postuar me: September 19, 2009 4:48 am

arta

Jeta pa dashuri eshte e vetmuar, jeta pa shpres eshte e trishtuar, jeta pa besim eshte e shkret por jetes pa shoqeri nuk i thuhet jet.....

Qyteti: gostivar - Postuar me: September 19, 2009 4:45 am

arta

Cfar jete jetoj kur ste kam ty,kur ste puth ne buz e ste shoh me sy,kur koka jote seshte ne jastekun tim,kur shpirti yt eshte larg shpirtit tim.

Qyteti: gjakove - Postuar me: September 19, 2009 3:04 am
Email

limi

per ty zemra po me rreh,po vjen nat veq per ne,asgje tjeter n'jet nuk du,kur ti shoh dy syt e tu. I LOVE YOU

Qyteti: novara - Postuar me: September 19, 2009 1:57 am
Email

dori

nese nje dit do mendosh per mua eja dhe me kerko se une akoma do te te dua dhe pse ti mua nuk me do

Qyteti: gja.. - Postuar me: September 18, 2009 4:02 pm
Email

Leoo

me more buzeqeshjen
dhe at fije shprese
dashuria jote
me vrau ne heshtje

kurre se besoja
i pa sherr une isha
se je i pashpirt
kete nuk edisha

ti me vrave mua
po vrave veten
disa kohe une vujta
por ti vun gjithe jeten

Qyteti: gja.. - Postuar me: September 18, 2009 4:01 pm
Email

Leoo

Mos pyet per mua
ku e si jetoj
a jam i lumtur
apo po lotoj

ti ma ftofe diellin
mua permbi krye
ti ma more henen
qiellin bashke me yje

lulja ne pranvere
u vyshk e u tha
e zemra ime
mbeti vec tu qa

Qyteti: tetova - Postuar me: September 18, 2009 1:53 am
Email

lika

Postuar me: September 17, 2009 10:00 pm
Email

Rita

ndoshta nje dit do te takohemi ne udhkryq,njeri-tjetrit do ti themi me fal do te ken kaluar shum vite kur ne duheshim si te marr,pastaj so te e cim ne rruget tona qe na ndajn ne perjtsi do te ecim duke menduar ku e kam par ket njeri...

Qyteti: f.k - Postuar me: September 17, 2009 8:50 pm
Email

ximii

nese ke sy shikom nese ke vesh degjom nese ke shpirt sherom nese ke zemer dashurom.

Qyteti: tirane - Postuar me: September 17, 2009 7:31 pm
Email

elsa

sonte dua te te kem prane meje,te te puth fort e te te perqafoj.Sonte dua te jem prane teje,dashurine me ty ta shijoj.ndoshta keshtu do te fle me e qete se prania jote shpirt mua me jep jete....sepse....TE DUA VETEM TY.....

Qyteti: cegran - Postuar me: September 17, 2009 8:35 am
Email

hazbije

me ndan nga ylli im sa shum e deshta,me dhimbnin mashtrimet se nuk ishin te verteta,kush neve na ndajti e vraft kjo perendi se vrau dicka qe quhet DASHURI...ti o jeta jem kur mos me haro???me qeter shpirt kur mos u marto??pse o shpirt me ndan prej teje...e dinin se jeta jote esht mbi meje..smund ti haroj ditet qe sbashku i kaluam smund ti haroj takimet ku u takuam me askend o shpirt mos me zavendso tlutem jeta ile kur mos me haro,,,pse i ngjove te tjeret me harove mua a harove shpirt se sa te dua i mallkoj te gjith qe jeten ma shkatruan me hasonin tem sme lan me u bashkuar...???

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 89 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]