Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: reps - Postuar me: September 17, 2009 7:50 am
Email

ermal

mos jeto pa dashuruar sepse dikush dashuron tenden

Qyteti: elbasan - Postuar me: September 16, 2009 7:13 pm
Email

ervis

Dashurine tende se kuptova dot nje gabim te vogel e lava me lot keto lot qe kam sot shpresoj qe te thahen se zemren tendo e dij qe sdo e kem kurre....

Qyteti: dardani - Postuar me: September 16, 2009 6:11 pm
Email

dDonza

Qyteti: Shkup - Postuar me: September 16, 2009 3:51 pm
Email

Sumeja

Qyteti: pogradec - Postuar me: September 16, 2009 6:57 am
Email

SweeT BoY

Nje dit do tet coj ne nje ishull te shkret dhe do te tregoj nje histori te vjeter qe edij vet un e askush tjeter..Nje djal kish jetuar aty dikur dhe historin e tij e kish gdhendur mbi nje gur..u perlota sapo lexova disa vargje ndjeva dhimje per historin e atij djali!!!Nje vajz kish dashur ai dikur,por vajza kete gje se kish dijtur kurr,ai cdo dit priste prej saj nje veshtrim,por vajza qe kete gje se kuptonte i falte atij vec trishtim,ai cdo nat i lutej yjeve qe vajza nje dit ta donte me gjith shpirt.Vajza per djalin ish mbi cdo gje ndersa djali per vajzen...asigje!!Shpresat tani ishin shuar dhe djalin askush nuk e ndihminte.tani qe djali per vajzen esht mbi cdo gje.. ai ka ikur dhe nuk jeton me!!!Nese dhimje ndjen kur e lexon kete histori...ndodh sepse te njejtin gabim munt te besh edhe ti...Nese do te mos perseritet kjo histori qe nga vitet dhe koha nuk u plak me kerko per her te fundit...me kerko...edhe pse jam shum larg un do te vij se ty...TE DUA SHUM.

Qyteti: pogradec - Postuar me: September 16, 2009 6:43 am
Email

SweeT BoY

Zemra le te lotoj..por syrit sja lejoj..se loti im je ti dhe sdua tet largoj..por dhe pa deshje..loti do te pikoj..ti mos u mrzit se ne buzet e mia do ndaloj..TE DUA.

Qyteti: pogradec - Postuar me: September 16, 2009 6:39 am
Email

SweeT BoY

Un nuk pij drog!!!por jam i droguar,ne venat e trupit tim gjaku me esht helmuar,pa te nuk jetoj do se me esht ber fiksim,jam droguar nga e dashura se larg esht shpirti im,un TE DUA shum,dhe ti je droga ime,por jeta qenka sfid paske edhe mundime,un jam i droguar,por nga dashuria se e dashura ime jeton pa puthjet e mia,ne gjak me fute drogen me emrin dashuri,dhe un do te TE DUA ne perjetsi,se ne zemren time hyre vetem ti.TE DUA.

Qyteti: teteov - Postuar me: September 16, 2009 4:53 am
Email

barbara

do te doja qe dashuria jon te zgjas deri ateher kur nje piktor i verber ta pikturoj zhurmen e nje lumi qe rrjedh

Qyteti: xhoje vet - Postuar me: September 15, 2009 6:19 pm
Email

.........

unazen e dikujt tjeter ne gisht po e mbaj sa her qe e shoh me mall per ty qaj ti me mungon krejt qka je une te kerkoj po ti askund sje tjetrin ne krah e ty ne zemer jam mbush me mekate qe sju ve dot emer por mekati me i madh per mua mbete ti po si qohet jeta me kto marezi tjetri me puth buzen e me perqafon une mbylli syt mendja tek ti shkon rruges e shoqeruar kur dal me ate zemra ndalon rahjet sdua te shoh asgje une te dua ty me tjeter jetoj ai flet me mua une emrin tend shqiptoj pse qenka nda me hile kjo bote ne moshen me te bukur me jetu me lote

Qyteti: Ferizaj - Postuar me: September 14, 2009 5:20 am
Email

Fanni

,, Dikur ishim shok na njoftoi Shoqeria, Shoqerin e mori dheu u krijua DASHURIA "

Qyteti: diber - Postuar me: September 14, 2009 3:07 am
Email

elviiii

Te dua me do sdi kush na pengon na ndau perjete xhelozia e shkrete.

Qyteti: gostuvar - Postuar me: September 14, 2009 1:08 am
Email

Bertan

Ndjej urejtje ne dashuri fati i jetes me mundon jam shnderu ne tjeter njeri qe ne dashuri me nuk beson.

Qyteti: kercov - Postuar me: September 13, 2009 10:05 pm
Email

liridon maksuti

DASHURIJA IME ME EMER...VDEKJA TENER O JET..!! Ah...ket nat te von qe as driten e henes nuk po e shoh...te gjith jan te gezuare e te bashkuar neper shtepit etyre,vetem un jam i vetmuar...ne erresirren e varrit me dheun i cili po me shkrin e po me azgjeson.Qe sonte zemer...te premtoj se me s"do te me shohish.QE sonte mua me ndihmojn per ta harruar emrrin tent te bukur krimbat dhe dhehu qe te humb shpresen,pasi qe te humba ty dikur,e bashk me ty e humba edhe jeten time...e tani i kujtoj castet kur mendoja se ska me jet per mua de se vdekja po me pret mbas shpine,dhe ja aj mendim dhe dhimbja me vrisnin pak nga pak ndersa me prurri ketu ne fundin e varrit ku nga kater anet me rrethoi dheu kjo sesht aspak e leht per mua...edhe ne varr te kujtoj dhe me mungon edhe me teper se kur jetoja...edhe pse me tjeter ti ishe te pakten te shija,sa per tu mbushur me frym,po tani as fryma spo me shoqeron!Ndoshta zdo ta degjoj oren e dasmes tende e,,,ndoshta tupanat se pari ne varrin ti dot rrahin,ndoshta zdo te ndjej as lotet... kur e di se pran tej qendron tjeter e jo un,por mos harro se un dota gezoj lumturin tende,un kam te kundren te kostumit e zi te burit jot kurse veshja ime esht dheu i zikurse errezirra e varrit tim i jep ngjyr fustanit jot.se mua nuk me duhet me veshja se skam shpirt e as jet.

Qyteti: Tr - Postuar me: September 13, 2009 8:21 pm
Email

Trendafil_Blu

nuk mund te premtoj qe te dua pergjithmone
sepse ne kete bote asgje nuk eshte e perjetshme...
por te betohem qe do te dua deri ne castin qe perjetesia do mbaroje

Qyteti: gjilan - Postuar me: September 13, 2009 6:32 pm
Email

lesa

nat ebukur dhe e qet po shiqoj yjet nuk mundem me fjet,po shiqoj qiellin dhe ty po te kujtoj me yllin me te bukur ty te krahasoj,te krahasoj me yjet por me nje ndryshim ata jan ne qiell e ti ne shpirtin tim... te dua

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 90 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]