Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gjakov - Postuar me: September 10, 2009 2:08 am
Email

manni

me thuaj te dua se ti je per mua mos iu afro ati se nuk eshte per ty sepse une te dua ty

Qyteti: shkoder - Postuar me: September 9, 2009 10:55 pm
Email

edona

kurr mos u dashuroni se te tradheton dhe nuk te meritojn kete shprehje mor e merni per ofendim po si keshill as si ofendim se kjo ka dal nga shpirti im......................e vetmuara eda dhe ida.

Qyteti: tetova - Postuar me: September 9, 2009 9:27 pm
Email

arjan

mbreme te kam kerkuar tere naten desha te ndjej ngrotesine tende ne trupin tim ku ishe ti oj pizhamja ime e dashur

Qyteti: PRIZREN - Postuar me: September 8, 2009 10:38 pm
Email

ADELA

TE DUA ME ZEMER E JO ME AJGARE SE MU ME LINDI NANA SHQIPTARE

Qyteti: janjev - Postuar me: September 8, 2009 12:09 am
Email

adhurim

Perendia nje dit me vehtronte e kuptoja se zemre sime diqka i mungonte te gjith engjujt rreth vetes i mblodhi e per zemren e saj ajo vetem mua me zgjodhi

Qyteti: peja - Postuar me: September 7, 2009 6:19 pm
Email

lavdim

do te vi sonte
me ndimen e perendis
do te flejm bashk
ne jarganin e dashuris
xharper do te bahem
trupin ta rrethoj
nese ki dikon
un do ta helmoj*J.....*

Postuar me: September 7, 2009 11:42 am

beltina

une kam harruar gjithqka tenden emrin tend vetem te tjeret ma kujtojn une kam harruar psete kam dashur dashurin ton vetem te tjeret ma tregojn

Qyteti: tirane - Postuar me: September 6, 2009 2:43 pm
Email

grifsha

une nuk e di se sa e madhe eshte jeta apo vdekja..por di se dashuria i mund keto te 2ja...!!!
mos i beso cunit qe me lot i mbush syte,se pas atyre lotve bon gati mekatin e dyte...

Qyteti: gjakove - Postuar me: September 4, 2009 8:52 am
Email

aferdita

Shpirti i vogel te dua deri ne rrahjen e fundit te zemres. Deri ne lotin e fundit te syrit. Deri ne buzeqeshjen e fundit te shpirtit

Qyteti: pogradec - Postuar me: September 3, 2009 10:54 pm
Email

sweet boy

Un nuk pij drog!!!por jam i droguar,ne venat e trupit tim gjaku me esht helmuar,pa te nuk jetoj do se me esht ber fiksim,jam droguar nga e dashura se larg esht shpirti im,un TE DUA shum,dhe ti je droga ime,por jeta qenka sfid paske edhe mundime,un jam i droguar,por nga dashuria se e dashura ime jeton pa puthjet e mia,ne gjak me fute drogen me emrin dashuri,ti vet nje gja ta dish mir se un ty do te TE DUA ne perjetsi,se ne zemren time hyre vetem ti.TE PUTH SHUM NGA LARG ZEMRA IME:

Qyteti: korce - Postuar me: September 3, 2009 8:37 pm
Email

andi korcari

dikur doja nje vajze ishte shum e rendesishme per mua e sot perseri e dua por ajo nuk ndjen me per mua po vuaj shum po vuaj do i lutesha shum me mu mos luaj

Qyteti: Drenass - Postuar me: September 3, 2009 6:00 pm
Email

Trinna

shkkoo...

shkkoo se jeta e re te therret ..!!
shko se tjetra te pret ..
shko se un tu bera monoton..
shko se tjetra te kerkonn...
shko se rinin ma helmove ...
shko se shkollen ma ndalove.!!
shko se buzzett me jan thar ..
shko se me le duke qar ..
Prita prittaa mus po kthehej shpejjt por si duket ti m'Harrove krejjt

Postuar me: September 3, 2009 1:08 am

Fidani

Dikush tha sa keq
Dikush sa gjynah
Njerzit i kam ni fjalen tuj ma ba
Une si lyps po pres
E Ti sje Askun
Nje mesazh po shkrun...
ME TY I JAP FUND

Qyteti: gjk - Postuar me: September 2, 2009 7:34 am
Email

bukuroshja

jam nje pike vese ne mengjesin pranveror do rreshqas po me mbajte ne dore po me le ne diell ,do avullohem do tres e me lejo te lutem ne zemeren tende te jetoj te mbes

Qyteti: Vicenza Itali. - Postuar me: August 30, 2009 8:57 pm
Email

Liri

Aha; e keni fjalen per Dashurine: E bukur eshte kjo fjale nuk don men dhe kalem.Por Dashuria qete mos kete lekunedje per me tej duhet qe kur te thuash te Dua mos ta thot goja por Zemra. Kur e thot goja eshte te shtyjme sa te shtyjme. Liri

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 92 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]