Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: tetove - Postuar me: August 30, 2009 8:33 pm
Email

linda

mos me marto nen se ende nuk jam rit,ku dreqin te shkoj pa mos ditur femijerin, si ti them"TE DUA dike qe e urej si ta puth dike qe fare se ndjej, te gjith keta dasmor qe kan ardhur sot te gjith luajn e qeshin vetem un derdhi lot,se jeta esht e padrejt askush sma ka then pse moj nen e dashur pa pyet me ke dhen,me fal qe ste kam then por une nje tjeter dashuroj,si ste vjen keq moj nen se bija jote jam dhe ne trupin tim gjakun tend e kam, perse moj nen a dashur e ke zemren gur zoti le ta fal se une smundem kur me fal edhe ti i dashur se spata guxim te luftoj por te betohem se vec teje asnje tjeter sdashuroj,nese sjam e jotja e askujt sdo te jem se ne zemren time vetem emrin tend do ta kem,do te shkoj me vdekjen se vetem ajo me shpeton,por te lutem ti mos qaj se une prap do te dashuroj,te gjith keta dasmor le te vin ne varim dhe tregovu te gjithve se ti je i dashuri im.por mos lejo askend te me pfrohet pran se te gjith ata lotin tim e pan,kur kisha nevoj per ata askush sme ndihmoj,tash nuk dua askush mbi varin tim te lotoj,a e sheh moj nen se si esht kjo bot te shikosh bijen se si kalbet ne tok vetem nje fjal e jotja do te ma ndrishonte jeten pot ti per mua me shum e preferove VDEKJEN...........

Qyteti: prishtine - Postuar me: August 30, 2009 2:03 pm
Email

valonii

dashuria seshte loje me pjese ajo zgjate deri sa te vdese

Qyteti: berat - Postuar me: August 30, 2009 10:05 am
Email

ervis

zemra me dridhet syt me lotojn
malli me kamar se di kur te takoj
per ty pikon loti per ty nuk fle
per ty me qan dhe zemra sa
vecant ti je?

Qyteti: rohovec - Postuar me: August 29, 2009 7:08 am
Email

zeshkanja

Me fal qe te deshta e kete ti se meritove
Me fal qe po vuaj e kete ti ma shkaktove
ndoshta vjen nje dit qe kurr ti se mendon
dhe ateher e merr denimin qe e meriton

Qyteti: rohovec - Postuar me: August 29, 2009 6:56 am
Email

????

Qyteti: prizren - Postuar me: August 28, 2009 10:11 pm
Email

bessa

edhe ne varr kur te me ken varrue,mendimin tim skam per ta nderrue. Ne eshtret e mi kam kam per ta shkrue TE DESHTA sme deshte UNE PRAP TE DUE...

Qyteti: sk - Postuar me: August 28, 2009 12:09 pm

gena

me ty mo nuk po shkon nuk d pse spe kupton nuk ka shpres per ne te dy spe di pse ti po provon ti te une cdo her deshton mu kargo sdu me te pa me sy harroj tgjidha qe me mu i ke kalu von e kuptova sjam per ty e sje per mu t nuk idhe ai i verteti une te harroj por ti se di a mundesh nuk te kerkoj se nuk po me duhesh nuk ja vlen te medoj per tyyyy kush ka faj ti vet e di.......

Qyteti: tetov - Postuar me: August 28, 2009 11:24 am
Email

xxxxx

kam nje shpres vetem per ty,shpresoj qe te jetojm bashk ne te dy.Ndoshta kjo gje eshte e kot por vetem kjo shpres me mban gjall ne kete bot....

Qyteti: Kumanove - Postuar me: August 27, 2009 7:19 pm

LLLLLL---GGGGG

Se di ne ty si u dashurova,jeten time si e shkaterrove..Se di si u mesova me ty,e tash sen po rri ne vetmi..Se di ashtu pse kam vepruar, ta fala zemren ty dashuri e ndaluar..Qellim nuk kisha dikend ta lendoj, po thjesht zemra nga dashuria me veshtroj..Tani ty vendos mes mua dhe asaj,me fal zemer se as un nuk kam faj..I thuaj asaj tjetres mos tme mallkoj se kam qen e re e i riu gabon..E ty reago e mos kerko vetem falje, bonja dyqysh gjeje nje rrugedalje...

Qyteti: strug - Postuar me: August 27, 2009 3:09 pm
Email

anila

te dua te dua deri sa te vdes ti a me don mua pergjigje po pres......

Qyteti: tetove - Postuar me: August 27, 2009 12:19 pm
Email

arjan

sonte po qaj me qiellin qe po loton se ky shi qe bie dike po ma kujton kjo nate sonte me sjell trishtim se e humba pergjithmon gjysmen e shpirtit tim

Qyteti: tirane - Postuar me: August 26, 2009 9:10 pm
Email

ergys

edhe pas nje mije vjetesh kur pluhuri i harreses te me kete mbuluar ti do te jesh gjithmone engjelli im i preferuar

Qyteti: podujeve - Postuar me: August 26, 2009 7:53 pm

Naimi

JO QE DUHET PO KAM DESHIR ME TA THAN.. SHUM TKAM DASHT MORE STA KAM MENU KURR TKEQEN. SE KE DITE QA JOM KAN TU BA PER TY. QDO HER QE TE KAM LENDU VETEN E KOM SHKATRRU/PER MU TASH KJO MA SKA KUPTIM DHE PER MU SKA KTHIM SKA QA TE THEM TASH KTU PERFUNDOJ.TDESHIROJ TE JESH E LUMTUR. TUNG

Qyteti: drenasi - Postuar me: August 26, 2009 6:26 pm
Email

ppppp

ghithmon e doja por nuk kisha guxim te ja thoja edhe me ngushtonte diqka ne gjoks e kisha shoqe dhe thoja pse te ja tham asaj kur edi se nuk me do

Qyteti: TIRANE - Postuar me: August 26, 2009 4:55 pm
Email

FLORI

jam une ajo molla
ku ti me vajzen tende kaloje netet
qe te mos ju shinte as njeri
une gjer perdhe i shtrija deget

dhe qe tju dukej me e bukur cdo gje qe thonit ju te dy
une gjer ne maj i mbaja lulet dhe ftoja shume zogj aty

dhe di cdo fjale qe u tha
dhe di sa here ajo eshte skuqur
me dhjetra here fjalen mall
e kam degjuar prane fjales puth

ne dasmen tuaj serdha dote
ku shkuleshin tere ato renje
ne vendin tim dergova kokrat
qe te kenashit te tere

por mora vesh era me tha
se pas nje viti ju u ndate
si bore prilli me ra ky lajm
ne syth i futa gjethet prape

ti shkele rende mbi ate
qe ish e paster si kristal
per floket e arta te nje tjetre
ti bere faj ti bere faj

ti bere faj te them une
te thone gjethet qe te gjitha
ti bere faj te thone zogjte
te thone mijera cicerima

ti bere faj te thone supet
te thone floket e asaj
te thone buzet qe ti puthe
ti bere faj ti bere faj.

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 93 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]