Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: lypjan - Postuar me: August 25, 2009 12:37 pm
Email

dona

une edu arbiasin shummmmmmmmmmmmmmmmm

Qyteti: Koplik - Postuar me: August 25, 2009 12:20 pm
Email

Fabi_B-13

Du me pi,du me pi.. Sonte kam nje gzim te ri.. Kurr kte nate skam me harru.. Me dashnoren jam pajtu.. Dy me ksy,du me ksy.. Hajde n'valle bashk me hy.. Me vallzu e gjithe shoqeria.. Se e ka rradhen "DASHURIA"

Qyteti: ferizaj - Postuar me: August 25, 2009 7:08 am
Email

BlAcK wOlF-I

-"Per Mu Je Enderr,Per Mu Je Shpres,Trendaful Me Ere E Vetmja Krijes...." {for D.......}

Qyteti: peja - Postuar me: August 24, 2009 9:59 pm
Email

leonard

pikon loti ne flrtore lamtumir shkolla fillore

Postuar me: August 24, 2009 8:04 pm

i dashuruar

dashuria eh dashuria te vret por dhe te sheron nga plaget qe dikur jan mbyllur dhe s'hapen me

Qyteti: Deutschand - Postuar me: August 24, 2009 4:04 pm
Email

Qyteti: Leipting Deutschland - Postuar me: August 24, 2009 3:59 pm
Email

Qyteti: prishtin - Postuar me: August 24, 2009 3:08 pm
Email

anita

Shko se dikush tjeter po te pret
Shko se nje zemer tjeter te therret
Shko e me le vetem te vuaj ...
Shko sepse Zoti keshtu e paska shkruar
Shko e me le vetem te qaj
Shko sepse ti nuk ke faj ...
Shko e buzeqeshi dikuj tjeter
Une do te rri ketu te digjem e te tretem
Shko se e tille eshte kjo bote
Shko e mos derdh asnje lot...
Shko e prape me duaj
Shko por lamtumire mos me thua

Qyteti: Dobrosht - Postuar me: August 24, 2009 2:40 pm

Linda

Qyteti: Dobrosht - Postuar me: August 24, 2009 2:38 pm

Linda

Qyteti: KS - Postuar me: August 23, 2009 9:12 pm
Email

LuMi!

Qyteti: kercove - Postuar me: August 23, 2009 2:55 pm
Email

mili

te te thrras zemer se di a ndalesh ti tete thrras shpirt kt e ka qdo njeri te te thrras ylle esht i mbushur qielli plot te te them ce je me e bukur skam shetitur nepr bot te sillem mbas teje eshte e kote po tet meritoj eja nesr nje puthje ma dhuro dhe methuaj se me do dhe zemra ime do ta kuptoj ce egziston engjulli me i bukur ne bote.........

Qyteti: kercov - Postuar me: August 23, 2009 1:21 pm
Email

liridon

DASHURIJA E HIDHUR Endra ime e pa fat jeta ime tash esht nat buzqeshja ime sduket askund dhimbja ime tash esht e pa fund Nsyt e mi ka veq lot jeta ime pa ty eshte e kot shpresa ime tash me ka vdekur trupi im tash esht tretur i hedh hapat pa mend jam tuj jetu por tash me asgj ska mbet trupi jeton por shpresa ka vdek

Qyteti: Dobrosht - Postuar me: August 23, 2009 11:32 am

Linda

Qyteti: Dobrosht - Postuar me: August 23, 2009 11:01 am

Linda

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 94 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]