Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Dobrosht - Postuar me: August 23, 2009 11:00 am

Linda

Gjithcka qe pata ne jete ishe ti. Gezimi me i bukur i syve te mi.Enese ndonjehere kujtohesh per mua.. Mendo sa te kam dashur e vazhdoj te te dua.........

Qyteti: Dobrosht - Postuar me: August 23, 2009 11:00 am

Linda

Sa yje ka nata nuk mund ti numerosh Sa te dua ty nuk mund ta besosh Kete qe po ta them mos ia trego askujt Se zemra ime eshte vetem e jotja dhe jo e Cdokujt

Qyteti: Podujev - Postuar me: August 23, 2009 3:19 am
Email

Lessuthka

Nje nat me shum kujtime
C`do gje me kojtohet dite
Oret minutat qe kaluam bashk
Pse thjesht jan vetem Kujtime.
Pse smu te jen reale pse
Gjat kujtimev lotet me Rrjedhin
Pa ndalur mos ndoshta e Gjith
Kjo qe kaluam do te mbetet
Vete nje e kaluar pa asnje
Te ardhme .

Qyteti: tetov - Postuar me: August 22, 2009 2:20 pm
Email

leonsita

sa her telin ta cingroj 1 puthje ta dhuroj sa her per ty shkruaj aq me shum po vuaj sa shum te dua smundesh me besu po sjam e sigurt a me do ti mu

Qyteti: Jesenice (Slloveni) - Postuar me: August 22, 2009 8:32 am
Email

kreshnik

Kur Te Dashurohesh Ulu e Mendo Thuaj Vetes Ruaju Mos Gabo

Qyteti: Kerqov - Postuar me: August 21, 2009 7:59 pm
Email

Vaide

Me ruaj Kur me Ke mos Me kerko Kur vet Me le...
Kur te Me gjesh Te me Ruash qe Te me Kesh kur Te me Duash...

Qyteti: tetove - Postuar me: August 20, 2009 9:09 pm
Email

deni

buzet e tua mund te puthin kedo ti,duart e tua mund te prekin shum,mund te besh dashuri me kedo ti por mos harro se ne shpirtin tim je vetem ti.

Qyteti: podujev - Postuar me: August 20, 2009 5:20 pm
Email

kastriot

jam ne spital, nuk esht asgje tragjike, me kan gjetur, gur ne bark kancer ne mushkri, tumor ne krye, ne zemer te kan gjetur ty...

Qyteti: lipjan - Postuar me: August 20, 2009 1:30 pm
Email

valmir

nje zemer e kam dhe nuk i kam dy kete qe e kam e kam veq per ty eshte e paster si nje pik loti mos luaj me te se te vret zoti

Postuar me: August 20, 2009 7:42 am
Email

veleshtare

Mbi 2 sy te trishtuat, te perlotur,
mbi 2 buze te ngrira ku buzqeshja ish ngrosur,
mbi zemer te vuajtur, te lenduar,
mbi shpirt te vrare, te denuar,
mbi trup te lodhur, te munduar, fjala:

"TE DUA" eshte shkruar!

Qyteti: strug - Postuar me: August 20, 2009 7:39 am
Email

strugane

Qyteti: tirane - Postuar me: August 20, 2009 1:27 am
Email

Gjarperesha

Do te doja qe nen shoqerine e zerit tend te dy te prisnim te zbardhej dita, ndihem jashte'zakonisht e vlersuar me ty ne krahe, ti po me mbush me jete, nuk prisja te te njihja ndonjeher, te pakten jo nje person kaq perfekt, kaq te embel e me horizont te madh, thjeshte jemi bere per per njeritjetrin, ti ploteson gjysmen time qe mungonte....

Qyteti: shkoder - Postuar me: May 17, 2009 12:29 pm
Email

esi

Qyteti: heaven - Postuar me: May 17, 2009 12:14 pm
Email

rebelius-morphine

Nje dite Zoti po mendonte...dicka zemres time ti dhuronte...te gjithe engjejt rreth vetes i mblodhi dhe per zemren time vetem ty te zgjoodhi.....

Qyteti: prishtin - Postuar me: May 17, 2009 12:12 am
Email

sara

te shkruajn duart e ftofta qe ti i ke shtrenguar te shkruan zemra e mjer qe ti e ke robruar

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 95 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]