Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: tetov - Postuar me: May 16, 2009 3:46 pm
Email

rahim

mos loto kur u ndam por loto diten kur u pame moe mendo se loti na bashkon mendo te kaluare se bota ndryshon

Qyteti: shkup - Postuar me: May 15, 2009 7:25 pm
Email

sara

hyre ne zemren time pa me pyetur mua,hyre ne zemren time pa te then se te dua,hyre ne shpirtin tim pa qellim dhe mu bere semundje qe nuk ka sherim.

Qyteti: berat - Postuar me: May 15, 2009 2:58 pm
Email

sokol

te te them te dua nuk te them dot te kam shume afer por s.te kap dot ja kushtoj vajzes nga drenica syri magjik

Qyteti: prizreni - Postuar me: May 15, 2009 11:34 am
Email

linda

kur te pash me lindi simpatija kur me buzeqeshe e dita se qenka dashurija kur me fole e dita se do me thuash te dua ket e vrejta nga buzet e tua.... perparim

Qyteti: maqedonia - Postuar me: May 15, 2009 11:06 am
Email

erbin

mbi detin e qete fluturonte nje flete mbi te shkruante TE DUA PER JET po nuk besove puth buzet e mia ateher do kuptosh se cesh dashuria..........

Qyteti: gjilani - Postuar me: May 14, 2009 7:42 pm
Email

neta

sa e gjat esht nata kur nuk te zen gjumi prej syve te mi rrjedhin lot si lumi largesia me kalli lotet me pikojn zemra me digjet buzet tua me mungojn..?

Qyteti: dardan - Postuar me: May 14, 2009 4:36 pm
Email

mana

era po fryen dielli perendon plagen ezemres
kush sma sheron po vetm ai qe me don

Qyteti: ELBASAN - Postuar me: May 14, 2009 11:11 am

malvina

nese bota do te zhdukej,kjo ska rendesi,se dashuriado te mbetej dhe bota ime per mua je ti......

Qyteti: ****** - Postuar me: May 14, 2009 10:31 am
Email

katil

Moment psiqik,extra romantik ne prezencen tande sendimentale dua ti them dyy fjal te arta xheniale t'dua

Qyteti: vlora - Postuar me: May 14, 2009 9:09 am

ketrina

trupin tend e kam larg por zemren tende e kam prane te dua shpit sa te jem gjall me the dikur te dua kur puthen buzet e tua mos me thuaj tjeter kam se vetem ti zemren time medysh e ndan te dua mici

Qyteti: tirana - Postuar me: May 13, 2009 8:41 pm
Email

izeti

nese do kisha nje mije zemra,do ti jepja te gjitha ty,por kam vetem nje,dhe do ta jap nje mije here ty.

Qyteti: ELBASAN - Postuar me: May 13, 2009 7:51 pm
Email

DENIS

JE E BARDHE SI BORA E UN PO DIGJEM NGA ZJARRI PO SKAM CA TI BAJ SE KJO DASHURI PO ME PLAS NGA GAZI

Qyteti: peje - Postuar me: May 13, 2009 2:39 pm
Email

mjellma

sot po bie shi e une te kujtoj perseri, ktheu prap ti sepse smundwm pa ty

Qyteti: prishtin - Postuar me: May 13, 2009 11:51 am
Email

egzona

nese medo metrego nese jo thuaj jo ejo me lujte memu zemra tedo pore unejo zemra spomevet e po thot ppppppppo

Qyteti: sk - Postuar me: May 12, 2009 10:49 pm
Email

meri

ti je shpres ti je gezim ti je shpres e shpyrtit tim mbes e shpres epa durim qe te behesh fa ti im

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 96 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]