Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: shkup - Postuar me: May 12, 2009 7:30 pm
Email

erihat

Qyteti: gjilan - Postuar me: May 12, 2009 2:59 pm
Email

edon haziri

dashuria esht nje lule po nuhate u ngule

Qyteti: diber e malle - Postuar me: May 12, 2009 2:38 pm
Email

krenare

me qan zemra qe ste kam, me dhem shpirti qe afer teje sjam,un po vuaj shum ket duhet ta dish sepse te kam dashur marezisht

Postuar me: May 12, 2009 2:36 pm
Email

rita

Qyteti: tetov - Postuar me: May 12, 2009 2:34 pm
Email

ita

Qyteti: tetov - Postuar me: May 12, 2009 2:32 pm
Email

ita

Qyteti: Elbasan - Postuar me: May 11, 2009 5:37 pm
Email

Joni

Vuaj per dashurine dhe me lot qaj, se desha dike qe s'munda ta mbaj. Qaj tani per dashurine e humbur kot, qan zemra ime dhe syri derdh lot. Nuk i shkruaj dot vuajtjet qe po kaloj, i vetem mes te gjalleve vazhdoj te jetoj, mes te dashuruarve i vetem qendroj. As fati s'ma dhuroi, as vet nuk e fitova. Kurre s'do behet e imja vajza qe dashurova.!!!

Qyteti: kosov - Postuar me: May 10, 2009 7:57 pm
Email

driton

dua te di per dashuri se se kam lidhje dua te di gjith qka

Qyteti: prizren - Postuar me: May 10, 2009 7:16 pm

shaha

nese prej meje mendja ste hiqet nese per mua zemra te digjet ather afrohu dhe me prit mua pak se do te vij ngadal te them te dua

Qyteti: kumanov - Postuar me: May 10, 2009 3:14 pm
Email

ali

Mos harro dashuria eshte e embel "shijoje"
eshte e ndishme "ledhatoje"
eshte e pa qart "kuptoje"
eshte revist"lexoje"
eshte liber "botoje"
eshte semundje "sheroje"
eshte luft"fitoje"
eshte e eger"zbute"
eshte kokfort"lute"
eshte e humbur"gjeje"
eshte e vdekur"ktheje"
te ik"ndjeke"
eshte e but "preke"
eshte urdher"zbatoje"
eshte ligj"rrespektoje"
ESHTE PRON E JOTJA RUAJE DUAJE DHE GJITHMON MBROJE

Qyteti: shkup - Postuar me: May 10, 2009 3:09 pm
Email

anonimja

dashurin qe patem ti shpejt e harove a ndjen zemra jote se mua me lendovea ndjen zemra jote ndonje dashuri apo ti ske ndjenja per asnje njeri

Qyteti: Gjilan - Postuar me: May 10, 2009 12:28 pm

Dritaaaa

Te dashuron ai qe te thot ne sy e jo ai qe te thot vdes per ty te dashuron ai qe te thrret ne emer e jo ai qe te thot "OJ ZEMER"...

Qyteti: prishtin - Postuar me: May 7, 2009 5:57 pm
Email

are

Qyteti: theranda - Postuar me: May 7, 2009 4:14 pm
Email

arbresha

Qyteti: gjilan - Postuar me: May 7, 2009 3:13 pm
Email

agnesa

ju them se ju dua shum desha vetem tjav shprehi dashurnin kush ka kar jav hankshaa kush ka pidh ja lipivsha mu ka qu ajdi qinum kejt me ren

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 97 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]