Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Postuar me: May 4, 2009 3:29 pm
Email

Lina

Qyteti: prishtina - Postuar me: May 4, 2009 1:33 pm

linda

lindem nan edhe nje her n vend te zemres
t kem gur n vend t gjakut tm rrej uj
t mos dashurohem kurr

Postuar me: May 4, 2009 9:04 am

fiona

Te fala nje mal te trembi lartesia,te fala nje det te trembi thellesia,ta fala zemren time te trembi dashuria te te fal nje kukull te luajsh me te e jo me mua

Qyteti: STRUG - Postuar me: May 3, 2009 7:41 pm

SHQIPE

ZEMRA ESHT E KUQE GJAKU NEPER TE KALON POR BEHET E ZEZ, KUR I DASHURI TE TRATHTON!!!

Postuar me: May 3, 2009 5:19 pm

sarta

kemi kohe pa u taku
mallu mua me ka pervelu
smund te rri pa mos te shiku se shum ne ty jam dashuru

Qyteti: gjakov - Postuar me: May 2, 2009 10:21 pm
Email

suzana

tedua me do mos me harro un jam syzana kurva nga gjakova kerkon nje frajer ose mashum satdoni numri jam osht kyy ju lutem me thirrnimos me leni rahat as nje moment numri im esht kyy 044 410 662

Qyteti: kosov - Postuar me: May 2, 2009 9:49 pm
Email

sara

si te rrihet sonte,kur mua sme ke si te kalon nata kur mua sheh si te rrin te qeta sonte buzet e tua si te duron ZEMRA pa me then @ TE DUAAAAAAAAA @

Qyteti: burrel - Postuar me: May 2, 2009 8:44 pm
Email

ilir

Dashurija eshte diqka qe njeriun ngacmon por e keqja eshte se vajza nuk te pranon si kur te ishe djale sa do kishe deshire te vrasesh te dashuren ne diten me te mire

Qyteti: tirane - Postuar me: May 2, 2009 2:52 pm
Email

vrasesi

nje dite zoti po mendonte dicka zemres time ti dhuronte gjith engjujt rreth vetes i mblodhi e per mua vetem ty te zgjodhi

Postuar me: May 2, 2009 11:48 am

jacky

Te dua eshte fjal e embel eshte fjal e shenjet,thuaja vetem ati qe vertet e meriton,thuaje vetem ateher kur zemra e thot kurr mos e thuaj kot.

Postuar me: May 2, 2009 10:45 am

lola

SYT E MI GJUM NUK KAN PREJ AT DITE QE TKAM PA SA HER QE TE SHOH MOR SHPIRT TI DHE NATEN MA BON DIT ME BUKURIN TONDE E MKE LON PA FJAL VETEM ME NI SHIKIM ZEMREN TI MA KE MAR!!!!

Qyteti: kumanov - Postuar me: May 2, 2009 10:16 am
Email

jetmira

te dy do te digjemi ne ferr ti sepse e vrave zemren pa faj un e d esha vrasesin e saj.............

Qyteti: kumanovvaaaaaaaaaa e madheeee - Postuar me: May 2, 2009 10:08 am
Email

jetmira

jeni shummmmm kulll edhe ne kumanov jeni te njohur veq te para vazhdoniii kshtuuuuuu

Qyteti: sarand - Postuar me: May 2, 2009 9:31 am
Email

blerta

Sdesha qe shoqeria jon te ishte si nje enderr, nje enderr qe do te kalonte me agun mengjesor, desha te mos vuaja, te mos isha me afer vdekjes u mundova por me kot. Ti je enderr, je realitet dhe je lot ne jastukun tim ne vend te gjumit nata per mua nuk ekziston ska me gjum ka ve dhembje qe spo mund ti tejkaloj. Te desha te dua dhe do te dua per jet te jeteve edhe nese ti nuk me do ti ishe pjes e pa ndashme e jetes-zemres time ashtu edhe do te jesh deri at dit kur trupin tim te ftoht akull do ta mbuloj dheu i zi ateher do te me pushojn dhembjet e forta dhe lotet e derdhur per ty shpyrti im...

Qyteti: prrenjas - Postuar me: May 2, 2009 8:46 am
Email

xhesi

NJE MESAZH NE AKULLORE SHKROVA SE DI A E LEXOVE PO UN PRAPE PO TE SHKRUAJ SE PRAP UN TE DUA UN TE PUTHJA E TI ME PUTHJE UN TE DESHA E TI ME DESHE BESOJ QE KETE MESAZH TE LEXOSH EDHE TI DHE TE VISH PRAP TE MUA DHE TE ME THUASH UN PRAPE TE DUA

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 99 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]