Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Fushe-Kruje - Postuar me: July 29, 2017 6:50 am
Email

Flora

Desha te gjeja nje fraze te jashtezakonshme por nuk ekziston asnje aq e bukur sa te transmetoje gjith dashurine qe kam per ty
Meqenese thjeshtesia eshte forma e bukurise Vella i dashur, gjaku i gjakut tim te uroj edhe 100 vite te lumtura

Qyteti: Kukes - Postuar me: August 16, 2016 11:05 am
Email

Delina Mehmeti

Dedikuar vllait tim(Dejonil)

Sot para 23 vitesh Zoti na
bekoi me nje engjell.. dhe ai engjell qe solli lumturi ne familjen tone je ti.. sot dielli le te ndricoj ndryshe.. sot cdo hall le te tkthehet ne gezim.. cdo brenge le te hiqet.. sot vec gezohu.. ji i lumtur sepse e meriton.. lufto per endrrat e tua e realizoi.. shijo cdo cast si te ishte i fundit.. shijo rinine.. shijoje jeten ashtu sic te vjen.. Ji krenar per veten.. e ms harro ata qe te rriten e te bene kaq sa je.. qofsh gjithmone i lumtur prane nesh..sepse ti je drita e syve tane.. je gezimi i familjes..cdo deshire e jotja u befte realitet.. Edhe 100 pranvera te lumtura vellacko.. shendeti lumturia e suksesi te shoqerofshin ne cdo hap te jetes tende.. te duaaa shume.. Urime ditlindjen. King of sister ♡♡☆☆

Qyteti: Kukes - Postuar me: August 15, 2016 9:53 pm
Email

Delina Mehmeti

Urime ditlindjen i shtrenjti im.. je nje super vella.. dhe nese do kisha mundesi te zgjidhja nuk do zgjidhja tjeter pos teje.. jeta ime.. jetoj se tkam ty.. te duuaaa shum po shum.. je bota ime.. je arsye pse un qesh. Je krenaria ime.. ku ka gezim me te madh se te mbushet zemra me lumturi kur permend emrin vella.. edhe 100 pranvera te lumtura prane nesh.. je drita e syve tane..te duam shume Dejonil.. ☆♡☆ Happy birthday

Qyteti: prishtin - Postuar me: October 12, 2015 12:39 pm
Email

Alea

Urime ditlindjen Moter edhe shum te tjera te dashuroj Qe te jesh e lumtur ashtu siq deshiron
Happy B-Day Sis

Qyteti: mitrovic - Postuar me: July 8, 2015 4:17 pm

blertona

urime urime lumturi e shendet te uroj agonis befsh 100

Qyteti: mitrovic - Postuar me: July 8, 2015 4:17 pm

blertona

urime urime lumturi e shendet te uroj agonis befsh 100

Qyteti: Gjakov - Postuar me: June 3, 2015 6:19 pm
Email

Besarta

Urime ditlindjen moter edhe shum te tjera te dashuroj ne jet te jesh e lumtur per gjithmon .Shum urime per tyy <3

Qyteti: viti - Postuar me: May 13, 2015 7:02 am
Email

xekja

PER TY LOUIS
Qka eshte ky yll
Qe po ndriqon
Qka eshte kjo rreze
Qe po rrezon
Qka eshte kjo
Qe jemi duke festu
Me nje nip Zoti
Shum naka gezu
Qenka nje djal
Unik e i rrall
Sikur princi
Ne perrall
Nga zoti jemi ne
Te bekuar
Me ket nip tbukur
Qe naka dhuruar
Nje lutje kam
O zot per ty
Jepju te gjitha familjeve
Nga nje si ky femij
Te duam shum LOUISI TY

Qyteti: prishtin - Postuar me: February 4, 2015 1:20 pm
Email

edona

Ti je speciale, ti je motra e cilat perlahet me mua, luan me mua, me ndihmone, me bertet. Por mbi te gjitha ti je motra ime me nje zemer te bute dhe te dua shume motra ime e dashur. Te deshiroje shum lumturi dhe suksese ne jete. SHUM URIME PER TY.

Postuar me: December 3, 2014 12:16 pm
Email

ferat

Urime detlindjen o vella i dashur shpresoj tet te lumtur rinin tane qe dot kesh xhithmon e ibafsh100vjet te lumtra dhe me gezime tung nga leta

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 1 nga 66   Tjeter »   

[ Login Staf ]