Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: london - Postuar me: March 26, 2012 10:58 pm
Email

mentor corleone

Sot te duket vetja i rendesishem sepse eshte ditelindja jote? shpirt ,per mua je gjithmon te dua shum shum.

Qyteti: london - Postuar me: March 26, 2012 10:57 pm
Email

mentor corleone

Ne mengjes heret u zgjova
Athua dicka me zgjoj
Mu kujtua dashuria ime
Ditlindjen do festoj

Qyteti: london - Postuar me: March 26, 2012 10:57 pm
Email

mentor corleone

Te uroj 12 muaj lumturi, 52 weekende qetesi, 365 dite dashuri, 8760 ore paqe, 525600 minuta sukses, 31536000 sekonda miqesi.URIME!!

Qyteti: london - Postuar me: March 26, 2012 10:56 pm
Email

mentor corleone

Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate. Shume urime!

Qyteti: london - Postuar me: March 26, 2012 10:54 pm
Email

mentor corleone

Ju dergoj nje pellumb te bardhe si simbol i paqes, ne njerin krah sjell lumturi e ne krahun tjeter shendet e ne sqep nje leter qe shkruan " Urime per shume vjet "

Qyteti: london - Postuar me: March 26, 2012 10:54 pm
Email

mentor corleone

Kjoo |Ditlindje te qoft me fat te kesh sukses dit e nat sii ne jet ashtuu ne pun me deshir e joo me dhun ne dashrii nuk diskutohet qdoo e mir le te afrohett..

Qyteti: london - Postuar me: March 26, 2012 10:53 pm
Email

mentor corleone

Nje yll mbi qiell shum bukur po shendrit e hena e zbet po na fal pak Drit qielli blu diqka po na tregon ..... qe te don ditlindjen ta uron.

Qyteti: london - Postuar me: March 26, 2012 10:53 pm
Email

mentor corleone

nuk uroj qe jeta jote te jet e gjat sa e nje ylli do te ishte shum e gjat,nuk uroj qe jeta jote te jet e gjat sa e nje trendafili do te ishte shum e shkurter,por uroj qe jeta jote te jet e shendrytshme si ylli dhe e bukur si trendafili***URIME DITELINDJA***

Qyteti: london - Postuar me: March 26, 2012 10:52 pm
Email

mentor corleone

si sot e 20 vjet me pare dy prinder sollen ne jete nje djale te cilin pata fatin e madh qe ta njoh.i dashur te uroj 2 gjera,gjithcka dhe asgje,gjithcka qe te ben te lumtur e asgje qe te ben te vuash.....lumturia qofte me ty duke te te ndjekur ne cdo hap te jetes tende..

Qyteti: london - Postuar me: March 26, 2012 10:52 pm
Email

mentor corleone

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 10 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]