Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: london - Postuar me: March 26, 2012 10:51 pm
Email

mentor corleone

Esht ora 12 ende nuk kam fjet,sepse (Emri) ime e ka ditlindjen e (vitet),te uroj gjith te mirat e ksaj bote,te don shum kjo Loqka jote.

Qyteti: prizren - Postuar me: February 18, 2012 5:45 pm
Email

nora baldedaj

Qyteti: prizren - Postuar me: February 18, 2012 5:43 pm
Email

nora baldedaj

Qyteti: oslo norwey - Postuar me: February 10, 2012 3:08 pm
Email

Frank Erdi Erdugan

Une kam respekete per ty,te respektoj ty,dhe me te vertet un te dua fort <3<3 urime ditelindjen

Qyteti: prizren - Postuar me: February 7, 2012 9:43 pm
Email

lejla

Ju dergoj nje pellumb te bardhe si simbol i paqes, ne njerin krah sjell lumturi e ne krahun tjeter shendet e ne sqep nje leter qe shkruan " Urime per shume vjet "

Qyteti: shadervan - Postuar me: February 7, 2012 9:40 pm
Email

lejla

Postuar me: February 1, 2012 4:32 pm
Email

emira

Qyteti: gjakov - Postuar me: January 24, 2012 5:44 pm
Email

dani

gjith me zemer taroj kurr datlindjen sta aruj dhe mezemer ta uroj

Qyteti: drenica - Postuar me: January 10, 2012 11:35 pm
Email

bossiV&E

Niset Pulbardha per Gyrbet,se Pllumbardhi me krah te hapur po e pret.Sod Pllumbardhi Ditlindjen feston me Pulbardhen se shum e Don.Oo pLLUMBARDH Pllumbardhi im pa ty Jeta nuk ka kuptim,pa ty ZEMRA nuk me rrah,pa ty Shpirti nuk me ndjek.Sa her ty te kujtoj Shpirtin e trazuar s'mundem ta qetsoj.sps.Pulbardha Pllumbardhin shum e DON..URIME ZEMRA IME!!28.01.2012!!

Qyteti: Prizren - Postuar me: January 6, 2012 5:36 pm
Email

Beltina

Si freski e detit te ardhte lumturia,si pellumb i bardhe te ardhte dashuria,cdo ender e jotja u befte realitet,urime ditelindjen i befsh 100 vjet..

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 11 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]