Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Zheger - Postuar me: October 29, 2011 4:48 pm
Email

Genti

I dergoj nje mesazh me te mir per shokun tim me te ngusht Ja
uroj ditelindjen shoku i ngusht eshte Fisniku:By Genti

Qyteti: Zheger - Postuar me: October 29, 2011 4:24 pm
Email

Genti

Ja uroj Festen shokut tim me te ngusht me te dashur Fisinikut ishalla i bon 100 vjet per ty fisnik :By Genti

Qyteti: GJilan - Postuar me: October 29, 2011 4:18 pm
Email

Genti

Postuar me: October 20, 2011 6:16 am

Postuar me: October 17, 2011 9:03 pm
Email

Fetja

Fluturo Pllumb permbi Hava.Fluturo neper Wernau.Kur te takojsh nje Fetyr Engjullesh ajo i mbush sod 31VJET.kur lindi LILI filloj te qante edhe Dielli,sepse YLLI me i bukur u shkeput nga QIELLI:Erdh Engjullesha mi dhurij DY fjal qe me Gezoj.DY fjal qe Jeten ma ndryshoj.Dy fjal qe kan shum Rendsi..Leonora TE UROJ Ditlindjen me gjith Zemer se Te Dua tyyy!!!

Qyteti: mitrovic - Postuar me: October 8, 2011 8:16 pm

labi

Me gezim e harmonita uroj JETa ime Ditlindjen ty.Me familie e gjithsi. Tgjithat tmirat e pasuri Jet te bukur me plot mrekulli.dhe dashuri te uron i dashuri yt qe te don shum tyyyy....tduaa zemer urimeeee me shpirti im esa.

Postuar me: September 30, 2011 11:10 pm
Email

Fetja....

Fluturo Pellumb neper Gyrbet merre Motren qoja Vllaut t'vet.Vllau i motres i mbush sod 31Pranvera e pritsh edhe shum e shum te tjera.Me Gezim e Harmoni ta uroj"JETA" ime Ditlindjen ty..Me Familie e gjithsi Tgjithat t'mirat e Pasuri jet te lumtur me plot Mrekulli te uron MOTRA jote si te don shum TY!!!Engjulli im je ti!!!..

Qyteti: opoj - Postuar me: September 30, 2011 2:39 pm
Email

genta

ne oren 12 dikush po te pret nje pllub i bardh jasht po te pret nje leter po ta shkruj dhe ta dergoj urime ditlindjen me vite e gezofsh JA UROJ ZEMRES TIME FATLUMIT DITLINDJEN

Qyteti: tirana - Postuar me: September 21, 2011 3:44 pm
Email

kamela

I uroj shoqes time me te mire ne bote Leanes te behet 100000 mije vjetttt..
Lumturia dhe dashuria nga njerezit qe e rethojne e ndjekte ne cdo momnet te jetesssss.. Suksese my babyy
Te dua shum.. Kamelaaa

Qyteti: Prizren - Postuar me: September 20, 2011 12:28 am
Email

Fikret Elshani

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 13 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]