Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Prizren - Postuar me: September 20, 2011 12:21 am
Email

Fikret Elshani

Qyteti: prizren - Postuar me: September 15, 2011 4:50 am
Email

lana

me lule ne dor me rrespekt shpirtror me dashuri te vertet me zemer te sinqeert ''urime ditlindja '' i bafsh 100 vjet

Qyteti: esslingen - Postuar me: September 7, 2011 2:30 pm
Email

lili

Fluturo pllumb neper gyrbet merre motren qoja vllaut tvet.Vllau i motres i mbush31 Pranvera e pritsh edhe shum e shum tjera.Me gezim e harmonita uroj JETa ime Ditlindjen ty.Me familie e gjithsi. Tgjithat tmirat e pasuri Jet te bukur me plot mrekulli. te uron motra jote si te don shum tyyyy....

Postuar me: August 24, 2011 3:02 pm
Email

Cassey

ej miq degjojeni kete fraze ose nje fjale Me mire nje fund me dhimbje , apo nje dhimbje pafund??? Si mendoni ju? ale ju lutem!!:

Qyteti: fushkosov - Postuar me: August 23, 2011 10:42 am
Email

Linda

Esht ora 12 ende nuk kam fjet,sepse Malsori im e ka ditlindjen e 20,te uroj te gjitha te mirat e ksaj bote,te don shum kjo Loqka jote

Qyteti: prizren - Postuar me: August 16, 2011 10:15 am
Email

era

ky vit te qoft me fat te kesh sukses dit e nat si ne jet ashtu ne pun me deshir e jo me dhun ne dashuri nuk diskutohet gjdo e mir le te afrohet

Qyteti: Tirane - Postuar me: August 14, 2011 3:17 am
Email

TiNi

Urime Ditelindjen une po ta uroj nga Zemra ime e di se edhe un do ta festoj.

Qyteti: therand - Postuar me: July 11, 2011 10:13 am
Email

agnesa

urime urime me shum kujtime nga zemra ime ditlindjen erona te dua shum

Qyteti: tirane - Postuar me: July 10, 2011 6:38 pm
Email

Irena

Mami Suzana i prsh 3 mbesat e saja dhe 5 femijet e saje qe i do shume i ka shpirt e zemer dhe i uron fat, shendet dhe lumturi ne jete. eshte shume krenare dhe e lumtur per to.

Qyteti: Tirane - Postuar me: June 14, 2011 9:53 am

ENGJELLUSHJA

Sot eshte ditlindja jote,
Me zemer ta uroj.
Fat e lumturi,
Ne jet te deshiroj,
Drita e zotit rrugen ta ndricoft,
Stacioni i fundit, PARAJSA per ty QOFT !!
Edhe pse sdo te jem kurre me ty,
por daten tende kurr sdo ta harroj gjithmon do te te kujtoj !! *_*

Nje urim i derguar me zemer x Shkodr@ni-n (: !!

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 14 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]