Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prizreni - Postuar me: July 2, 2010 5:42 pm
Email

egzona

urime ditelindjen shpirt im te dua shum gimi mos harro

Qyteti: gjilan - Postuar me: July 1, 2010 4:09 pm
Email

eronita

Si pellumb i bardh
te ardht dashuria
si freski e veres
te ardht lumturia.
Qdo enderr e jotja
u befte realitet
unerime ditelindja
dhe i befsh
1oo vjet.

Qyteti: podujev - Postuar me: June 30, 2010 9:55 pm
Email

erlinda

urime datlindja nga zemra te uroj , qofsh iknaqur edhe pse se besojqe dojesh ndoniher , sepse lumturin qe pata ti ma more , shkatrrove mua eperjet me helmove,GGGGG

Qyteti: gostivar - Postuar me: June 29, 2010 3:31 pm
Email

timushe

nuk uroj qe jeta jote te jet e gjat sa e nje ylli do te ishte shum e gjat,nuk uroj qe jeta jote te jet e gjat sa e nje trendafili do te ishte shum e shkurter,por uroj qe jeta jote te jet e shendrytshme si ylli dhe e bukur si trendafili***URIME DITELINDJA***TE DUA SHUM LOCKA IME PER NANIN QE E DUA SHUM

Qyteti: kumanov - Postuar me: June 27, 2010 4:19 pm
Email

erlinda

nje gonxhe cel nji lule del nje zog fluturon lirin e gezon urime ditelindjen qoft ky vit sa me i famshem per ty dhe per deshirat e tua cdo enderr tu beft realitet nga linda per edisonen

Qyteti: kumanov - Postuar me: June 25, 2010 1:45 pm
Email

arta

Qyteti: Prizren - Postuar me: June 22, 2010 9:46 pm
Email

Armend Musaj

urime urime per ty zemra ima,urime datlindja i bafsh 100 vjet ste harroj Armendi sot e 100 vjet.

Qyteti: Lipjan - Postuar me: June 22, 2010 1:57 pm
Email

berti lip

urime urime qofsh i gezuar qe nga mosha 1 vjqare ne ty jam dashuruar

Qyteti: prizren - Postuar me: June 19, 2010 2:12 pm
Email

LINDA

paty jeta ime me nuk ka kuptim,ti je ZEMRA ime ti je shpirti im sa her emrin tend un qe e kujtoj,shpirtin e trazuar smundem ta qetsoj sepse ty i dashur shum te DASHUROJ urime ditlindjen kur nuk dot haroj kiss.

Qyteti: mitro - Postuar me: June 17, 2010 9:43 pm
Email

mantii

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 17 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]