Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: vlora - Postuar me: June 17, 2010 5:45 pm
Email

joni

shum urime per ty shum erime per zemren time

Qyteti: rahovec - Postuar me: June 13, 2010 1:25 pm
Email

beke

kur ora ne qastin e lindjes tende fillon ti numeroje tik-taket e saj sod kur ti mbush 20 vjet vjen rasti qe un ditelindjen tende per here te pare te ta uroj dhe te te them qe shum te dashuroj....
FITIM te duaaaaaaaa

Qyteti: prishtin - Postuar me: June 12, 2010 8:36 am
Email

festim

te uroj zemra jem nga thellesia e shpirtit ditlindja jote ka mem met gjithmon kujtimi i vetem q kam nga ti

Qyteti: malishev - Postuar me: June 9, 2010 2:11 pm
Email

zamira

Si flet trandafili qe dashurija e jon kepute at dhe verma mbi varr derdh dy pika lot trendafili te lulzoj sepse edhe ne varr datlindjen tende zdo ta harroj.... Urime Datlindjen edhe 100 vjet te lumtura kiss zana......

Qyteti: pr - Postuar me: June 7, 2010 12:15 pm

B

Te uroj dilindjen flora me 11.06.dhe te them nuk do te harroj kurr ti je kujtimi ma i bukur per mua ne jet.

Qyteti: rahovec - Postuar me: June 6, 2010 2:49 pm
Email

venhar

urime loqka ime te deshiroj shume fat dhe lumturi ne jet te uron i dashuri gjithqka ne jet dhe ne fund te them te dua zemerrrrrr

Qyteti: pr - Postuar me: June 3, 2010 10:07 pm
Email

tina

Urime
ditlindjen zemra jeme shpirti jem po ta uron edi qe smuj mu kon pran teje qet moment po mjafton ni sms prej meje me pas ishalla I bon 100 vjettjeta jem tdu mas shumti nbotttt tdon tina fortttt

Qyteti: cerrik - Postuar me: May 31, 2010 10:12 pm

m....

gezuer ditlindjen jeta ime..........kkan kaluar 5 vjet nga ndarja jon dhe akoma nuk te harroj dot,do jepja dhe jeten te uroja sot e te festonim te dy.......me mungon loti im

Qyteti: Prizren - Postuar me: May 30, 2010 10:56 am
Email

hadi

urime datlindjen rofsh 100 vjet jeto me gezime te medha e me lumturi gezohu sa te rosh dhe ditlindjen festoje me se miri

Qyteti: Prizren - Postuar me: May 30, 2010 10:55 am
Email

hadi

urime datlindjen rofsh 100 vjet jeto me gezime te medha e me lumturi gezohu sa te rosh dhe ditlindjen festoje me se miri

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 18 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]