Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prizren - Postuar me: July 5, 2013 7:25 am
Email

suela

urime ditelindjen motra ime agnesa te uroj gjdo te mire ne jete

Qyteti: kamenic - Postuar me: June 26, 2013 6:20 pm
Email

kaltrina

Nje zog i bukur
N'dritare troket
Hape dritaren
Diqka e mir pot pret
Ne krahet e tij ka nje porosi
URIME DITLINDJA FAT DHE LUMTURI

Qyteti: Kosov - Postuar me: April 17, 2013 8:33 am
Email

Ariola Jola

Nje yll ne qiell sa bukur shendrit kjo hena e zbeh po na fal pak drit ky qielli blu dicka po tregon dikush qe un e dua sot ditelindjen feston...Urime Ditelindjen Shoqja Ime e dashur...

Qyteti: Shkupii - Postuar me: April 14, 2013 1:19 pm
Email

Zubejda

Nuk mendoj se do te gjeja fjal per te uruar ty qdo te mire ne jet.

Urimee Ditlindjen nga zemraa te uroj shumm fat dhe lumturii ne jet <3

Qyteti: podujev - Postuar me: March 15, 2013 6:51 pm
Email

eduarta blertina

Qyteti: gjilan - Postuar me: March 7, 2013 9:30 pm
Email

azo

pershendetje

desha te shpre shpirtin ,mendjen,dhe dhimbjen time qe kam n'zemer desha ti them nje personi qe e kam dashuruar parsisht shum rastesisht e tani s mund ta harroj as per kohsisht te dua v do me rrjedh qdo her ne vena.....:'(

Qyteti: peja - Postuar me: March 2, 2013 6:34 pm
Email

milot

Ne mengjes heret u zgjova
Athua dicka me zgjoj
Mu kujtua dashuria ime
Ditlindjen do festoj!

Do te doja te jem piruni
Ne dore te me mbash
A thua kjo me zgjoj nga gjumi
Pasten qe ta hash!

Kur qirinjet te i fikesh
N'deshire me fut dhe mua
Jam une e dashura jote
Qe me shpirt te dua!

Me shpirt e me zemer
Te uroj shendet
Lumturia e gezimi
Te prifshin per jete!

Urimin ruaje mire
Po te lutem shum
Kur me nuk do te jem
T'kujtohet qe te dashta SHUM!

Qyteti: prizen - Postuar me: February 21, 2013 5:22 pm
Email

bleona

sot me daten 22-06-2013,feston ditlindjen njeriu me i mrekullueshum ne bot.te uroj shum fat ne jete ne pune vullnet ne trup shendet ne endra realitet ne ide drejtesi ne nerva qetesi ne fytir bukuri dhe shum fat ne dashuri te uroj 29 vjet lati shum urime per ty deshiroi q ebiti tjeter me nje nuse ashtu si ti te dojn shum bleona dhe lorena

Qyteti: prishtin - Postuar me: February 20, 2013 8:54 pm
Email

lotina

si freski e detit te ardht lumturia si pellumb i bardh te ardht dashuria me te mira e gezime e kalofsh kete jet urime 4 vjetorin e lindjes dhe gjdo te mir ne jet

I love you
&#9829;sister&#9829;

Qyteti: kaqanik - Postuar me: February 8, 2013 11:28 pm
Email

mentor mulaku

urime urime nga zemra ime te uroj fat ne lumturi te uroj dh 1o1 te tjetra

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 2 nga 64   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]