Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: GJilan - Postuar me: May 15, 2010 6:15 pm
Email

Driton Mehmeti

permes nje pellumbi
nje leter ta dergova,
me ca vargje te embla
ditlindjen ta urova
si pellumb i bardh te
ardh dashuria si
freski e detit te
vazhdoft lumturia
me plot lumturi e
gezime i kalofsh
100vjet me realizime
te uroj ne nje oqean
lumturi me nje det
dashuri ta uroj
ditlindjen plot 100 vjet
lumturi...

Qyteti: GJilan - Postuar me: May 15, 2010 6:02 pm
Email

Driton Mehmeti

permes nje pellumbi
nje leter ta dergova,
me ca vargje te embla
ditlindjen ta urova
si pellumb i bardh te
ardh dashuria si
freski e detit te
vazhdoft lumturia
me plot lumturi e
gezime i kalofsh
100vjet me realizime
te uroj ne nje oqean
lumturi me nje det
dashuri ta uroj
ditlindjen plot 100 vjet
lumturi...

Qyteti: resen - Postuar me: May 15, 2010 11:21 am
Email

vesa

gezuar ditelindjen edhe 100 te tjera pac fat ne jeten dhe tu plotsofshin tere deshirat

Qyteti: tirane - Postuar me: May 6, 2010 7:45 pm
Email

marjo (lodra ime)

te dua ste beso,perseri te tradhetoj,ditelindjen ta uroj se shum te dashuroj

Qyteti: tirane - Postuar me: May 6, 2010 7:40 pm
Email

lodra ime

Nje yll mbi qiell shum bukur po shendrit e hena e zbet po na fal pak Drit qielli blu diqka po na tregon Marjo qe te don ditlindjen ta uron..per ty xa

Qyteti: ferizaj - Postuar me: May 3, 2010 12:48 pm
Email

xheneta

urime ditlindjen ose anglisht happy birthday

Qyteti: slloveni - Postuar me: May 3, 2010 10:45 am
Email

narja

buzqesh qielli yjet hedhin valle krenohu me veten ne ket dit te madhe hape zemren festoje me te gjith sepse ditlindjen e ke vetem 1 her ne vit

Qyteti: drenas - Postuar me: April 29, 2010 10:39 am
Email

eni

nji nate eqet shikoja qellin efshin ret,eshkrujta ne,zemer,do te mbet per jet urime ditlindja idashur se harroj per jet urime ,edh nga zemra ,dy femin etu qe te duan shum urime baba ditlindja ei gezofsh me shum vite

Qyteti: gjilan - Postuar me: April 28, 2010 8:23 am

jeta

nje dite e veqante eshte sote pere ty te uroi dhe shum fate e lumturi,,edhe pse ste kam afere datlindjen me ta uru nje mesazh desha me ta dergu ,,shum urime shpirti im jete te gjate me plote gezim

Qyteti: Ne qiell - Postuar me: April 27, 2010 4:42 pm
Email

Blerta

Urime ditelindjen shpirt,te uroj lumturine e gjithe botes,edhe pse nuk te kam...uroj te kesh dashuri me shume ne shpirtin tend...te dua gjithmone Gimi im..

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 20 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]