Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Prishtina - Postuar me: April 26, 2010 10:00 pm
Email

letaaa

Me lule ne dore,
me respekt shpirteror,
me dashuri te vertet,
urime DITLINDJA...BESSI,
per jete.....

Qyteti: tirane - Postuar me: April 26, 2010 2:09 pm
Email

sweety

adela u befsh dhe 118 vjec ....................fat lumturi lek dhe shendet......................urime nga adela

Qyteti: Mitrovisa - Postuar me: April 25, 2010 3:23 pm

Dona

Qyteti: Therand - Postuar me: April 20, 2010 5:42 pm
Email

Ola

Nuk uroj qe jeta jote te jet e gjat sa jeta e 1 Ylli sepse do te ishte shume e gjat,nuk uroj qe jeta jote te jet e gjat sa jeta e nje Trendafili sepse do te ishte shume e shkurter,por uroj qe jeta jote te jet e shendritshme si Ylli dhe e bukur si Trendafili. urime Jetmir

Qyteti: ferizaj - Postuar me: April 19, 2010 5:52 pm

e tija

zemer e di qe prindrit e tu jan hajdutet me te mdhenj ne bot sepse naten e 15 dhjetorit i vodhen horizontit yllin me te bukur ne qiell te dua shuuuuum jeta ime tkom gjithqka dhe mbi te gjitha

Qyteti: Akullore - Postuar me: April 19, 2010 4:08 pm
Email

Administrator

Qyteti: elbasan - Postuar me: April 17, 2010 10:02 am

ervina

i dshur...nga thellsia e zemres te uroj 16 vjetorin..qoft viti me i bukur per ty..te dua...

Qyteti: prizren - Postuar me: April 17, 2010 5:44 am
Email

Hanna

ne ket jet gjithqka harrowa.Pse ti nuk mund te harrohesh Pse ti me pushton,me zotron?! a thua a quhet kjO dashuri?! Urime ditlindjen. gjithmon kujtoj qastet me mua un gjithmon do te dua. 4u Bek.

Qyteti: gjakova - Postuar me: April 14, 2010 5:34 pm
Email

fatmiri

permes nje pellumbi
nje leter ta dergova,
me ca vargje te embla.
DITELINDJET TA UROVA.

Qyteti: ferizaj - Postuar me: April 10, 2010 12:32 pm
Email

nita

urime zemer uroj qe ky vit tjet vit i realizimeve te endrrav tua... URIME (L)

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 21 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]