Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: pz - Postuar me: April 9, 2010 10:45 pm

dita

palidhje esht kjo jet cdo vit ditelindje po ja ju erdh radha edhe juve dhe ju uroj cdo te mir fat shendet lumturi dhe kryesoren dashuri....

Qyteti: rogane - Postuar me: March 26, 2010 10:31 am
Email

vlora

Po shkon letra tu fluturu ditlindjen lendritit me ja uru fat dhe lumturi ne jet ti lendrit urime i bofsh 100 vjet q'do enderr tu boft realitet nga tezjaaaa

Qyteti: podujev - Postuar me: March 23, 2010 3:19 pm
Email

genrit

sot esht ditlindja joteme zemer tu uroj fat e lumturidrita e zotit rrugen ta ndriqoft stacionii fundit paracsa per ti te qoft urime ditlindjen blenda naga gilani

Qyteti: pr - Postuar me: March 21, 2010 7:13 pm
Email

besaa

ajo qe quhet fat le te percjell gjat ajo qe quhet lumturi le te jet me ty urime ditlindja veetem tyy(K)

Qyteti: prizren - Postuar me: March 20, 2010 1:55 pm
Email

tinka

bishti i maces plot me lesh lexoje mesazhin e mos u kesh kur hyp maca per mib dru un ditlindjen ka me ta uru....

Qyteti: Gjilan - Postuar me: March 20, 2010 9:50 am
Email

Artan

Qyteti: gjilani - Postuar me: March 20, 2010 8:07 am
Email

majlinda

urime me nj lule me shpres me dor se un te duaa sa nj lule me korr

Qyteti: tropoj - Postuar me: March 19, 2010 7:58 pm
Email

besa

gezuar ditlindjen pac fat e mbarsi ne jet urime vjen nga zemra gjithmon pac fat

Qyteti: ferizaj - Postuar me: March 17, 2010 3:46 pm
Email

bina

ku je a je mir qa je ka ban urime ditlindjen loqk shum shum be te du se din

Qyteti: therandee - Postuar me: March 16, 2010 6:06 pm
Email

lirim

si freski e detit te ardh lumturia si pellumb i bardh te ardh dashuria me miresi e kalofshe kete jet urime ditelindjen i befsh 100 vjet

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 22 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]