Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prishtin - Postuar me: March 13, 2010 4:05 pm
Email

besa

nese ne zemer ke ngrotesi nese ne shpirt ke dashuri ky esht mesazhi qe ta dergon kunata jote ty shum urime i befsh 100vjet vjo0llca

Qyteti: prizren - Postuar me: March 8, 2010 12:03 am
Email

era

zana urime ditelindjen i gezofsh edhe 100 pranvera te lumtura

Qyteti: Peje - Postuar me: March 5, 2010 7:46 pm
Email

elbasan berisha

ti uroj dy gjra gjithqka dhe asgje, gjithqka qe tben te lumtur, e asgje qe tben te vuash, i befsh 100 vjet

Qyteti: Fier - Postuar me: March 5, 2010 5:51 pm
Email

Sokol

Une te dua ty
Ti me do mua
Madein in
Burre & Grua

Qyteti: Prishtine - Postuar me: February 27, 2010 7:45 pm
Email

GeennTa

Sot te gjith kemi gezim
Dhe eshte koha per urim
Urime ditelindjen Qendrim
Te uroj per shum vjet
Plot dashuri dhe shendet
Nga Genta me shum respekt

Postuar me: February 27, 2010 5:20 pm

nolita

24 vjet me pare bota u pasurua,lindi nje thesar ishe ti qe te dua. me bindje qe te jesh i imi ditelindjen ta uroj dhe si peshqesh nje puthje te dhuroj(k)!!!

Qyteti: durresi - Postuar me: February 25, 2010 4:36 pm
Email

TEKE

Qielli eshte blu,deti gjithashtu, te dy fluturojme ne qiell, lundrojme ne det sepse dashurine qe kemi e kemi te vertet.

Qyteti: suedi - Postuar me: February 24, 2010 10:30 pm
Email

rina

urime ditelindja edhe shum ditelindje tjera ta uron me fat rina per ty .....

Qyteti: shkup - Postuar me: February 20, 2010 9:48 am
Email

shkurte

gezuar diltindjen zemra ime shpirti im po te uron e di nuk mund te jem pran teje sa her kur ty feston
pa mua pamua pamua tyyyyyyyyyyy

Qyteti: kamenica - Postuar me: February 14, 2010 2:00 am
Email

Fatosi

Sod eshte Shen valentini jote,
Me zemer ta uroj,
Fat e lumturi,
Ne jet te deshiroj,
Drita e zotit rrugen ta ndriqoft,
Stacioni i fundit,Parajsa per ty QOFT.

Nje urim te ngroht shoqes time po ja dhuroj
shoqes time plot me nur
si dy krenare ne falmur.........
Me lule ne dor me rrespekt
shpirtror me dashuri
te veretet urime Shen valentini per jet........

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 23 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]