Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: waterbury ct - Postuar me: February 12, 2010 5:30 am
Email

zhulien

Ne nje dite kaq te bukur si sot nje NENE i dhuroi jeten nje vajze si engjellushe ... Edhe une po te uroj nga zemra ime , gezuar ditelindjen shpirt , edhe 100 vjec ... me respekt nga ZHULIENI ...

Qyteti: viti - Postuar me: February 11, 2010 11:23 am
Email

lea

sote esht data x
un gati harrova qe ka diqka tevertet sod ke ditlindjen un ti uroj edhe 100 vjet urime loqk nga zema jote qe te don shummmmmmmmm

Qyteti: kamenic - Postuar me: February 7, 2010 6:51 pm
Email

nola

gezuar ditelindjen dhe te uroj fat ne jet te gjith keta ylla jan sot per ty kjo hene e plot ka dal per sot po del per ty ky qiell i kalter ne mbremje ka del veq per ty zemta ime te uroj fat

Qyteti: rashiq - Postuar me: February 7, 2010 9:23 am
Email

ardit

URIME DITLINDJA I BEFSH NI QIND JET PO TA UROJ ME SIKLET. ARDIT BOSSI SHALA HAHAHAHHAAHAHH

Qyteti: Ferizaj - Postuar me: February 2, 2010 4:25 pm
Email

Teutaa

Sod eshte ditlindja jote,
Me zemer ta uroj,
Fat e lumturi,
Ne jet te deshiroj,
Drita e zotit rrugen ta ndriqoft,
Stacioni i fundit,Parajsa per ty QOFT? Nese te kane then qe kur linde ti binte shi.... te kane genjyer... ishte qielli qe vajtonte, per largimin e yllit me te bukur qe mbante...!!! ashtu plot drit erdhe ne kete date, duke i bere tokes nje dhurat... dhuraten me te cmuar ne kett bott?? ket urim ja dergoj shoqes time te ngushtes qe jam shoqe me ta qe 5 vite shpresoj qe edhe shum vite te jemi bashk sepse nuk mundemi njana pa tjetren sepse jemi shum te lidhura per shum sene njana me tjetren.dhee e dua shummmmmm me shum me shum se gjithqka ne jet dhe ne btt ajo esht gjeja me e shtrejt ne muaa edu shummmm mese shumti ne jet edua pa fund sikur deti qe ska fund aq e dua un at te dua shummmm shummmmmm shummmmmmmm sHummmmmm bre sHummmmmm shummmmmm shoqja jeme Donika...ich libe dich schmerc....

Qyteti: skenderaj - Postuar me: February 2, 2010 12:55 pm
Email

pa emer

urime ditlindjen zemra ime shpirti im po te uron f+d=shok,dashnor

Postuar me: February 2, 2010 4:59 am

Antigona

KuR LiNdE Ti QaJtEn HeNa E DiElLi SePsE YlLi Me I BuKuR U ShKePuT NgA QiElLi
>> PeR Ty MaRiGoNA <<<
"" Te DoN ShOqJa IoTe""
====> AnTiGoNa <====

Qyteti: skenderja - Postuar me: January 29, 2010 8:34 pm
Email

lumturije

tung tung si jeni a jeni mir a ka naj qka 3 si po kaloni ju pershendes kaloni mir

Qyteti: pej - Postuar me: January 15, 2010 1:33 pm
Email

festina

fatmir urime ditlindjen i bofsh edhe 100 tjera ishalla vitin tjeter bashk te don tina loqka shum.

Qyteti: peja - Postuar me: January 14, 2010 6:14 am
Email

blerina

happy brithday my love tonxi tduu shumm my angel Endeless Feeling..!

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 24 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]