Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: ferizaj - Postuar me: January 13, 2010 10:17 am
Email

lola

tung metja aje mir urime detlindjen me shum vite kalo mir

Qyteti: Risinovc - Postuar me: January 12, 2010 11:27 am
Email

Albi

Urime Blert Ditlindje edhe 100 vjet te tjera ishalla me lumturi ty edhe me gjith Fahrin e Shahen si dhe Beharin Lilin Veneren dhe voglushen ma te mire Fjollen

Qyteti: prizren - Postuar me: January 11, 2010 10:45 am
Email

abdyl

sh ma kino bo kete akullore a akullore ble shtore skm nevoje per akullore te juaj

Qyteti: durres - Postuar me: January 9, 2010 3:50 am
Email

marjeta

si sot e 20 vjet me pare dy prinder sollen ne jete nje djale te cilin pata fatin e madh qe ta njoh.i dashur te uroj 2 gjera,gjithcka dhe asgje,gjithcka qe te ben te lumtur e asgje qe te ben te vuash.....lumturia qofte me ty duke te te ndjekur ne cdo hap te jetes tende..

Qyteti: krusha e madhe - Postuar me: January 9, 2010 12:30 am
Email

albatrit

TIK TAK NE ORA 12 BEN URIME DETELINDE E INSHALLA GEZIME TE MIRA NE JET E QDO HAP TE JETA I GEZON ME GEZIMI E BEFSH 100 VJET URIME

Qyteti: kosova - Postuar me: January 8, 2010 12:51 am
Email

raif

Sonte yjet pikturojne emrin tend ne nje faqe qielli, nata vesh aromen tende dhe une dua te te shoh....Thuame ku te te gjej

Qyteti: athin - Postuar me: January 7, 2010 6:53 pm
Email

VisS LaLuCi

Ju dergoj nje pellumb te bardhe si simbol i paqes, ne njerin krah sjell lumturi e ne krahun tjeter shendet e ne sqep nje leter qe shkruan " Urime per shume vjet "

Qyteti: prishtin - Postuar me: January 7, 2010 2:27 pm
Email

askushiiiiii

urime urime nga bytha ime me nje tuf qime nga bythha ime dhe me nje kong pse ike kur te perzuna vet me nje shkelem ne prapanic

Qyteti: neyse - Postuar me: January 5, 2010 5:47 am
Email

linda

te uroj ne nje oQean me lumturi nje det me dashuri te uroj ditlindjen ty ehheh

Qyteti: kaqanik - Postuar me: January 4, 2010 12:12 pm
Email

erona

dua ta uroj ditelindjen gjithmon edhe pse nuk jem afer teje ti je puthja ime e par

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 25 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]