Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: vlore - Postuar me: January 3, 2010 11:35 am
Email

kristian

te uroj me gjithe shpirt gezuar ditleindjen. u befsh sa malet dhe befsh cte te doje zemra ne jete. te puth fort

Qyteti: kaqanik - Postuar me: January 3, 2010 11:30 am
Email

rina

te uroj ditlindjen nuk toru je qe te jetosh 100 vite po aq sa te jetosh te jesh i lumtur...?Te uroj qe ne familje te kesh lumturi ne shoqri harmoni ne dashuri nuk diskutohet gjdo gje e mir leti ofrohet...!Me respekt kaqanikasja..

Qyteti: pej----- baran - Postuar me: January 3, 2010 2:56 am
Email

blrina berisha'''''

happy birthdat my sister ''''blentina-tina ta uroi ditlindjen nga thelltesia e zmres'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''te dua blentinaaaa'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''i love you''soo soo muchhhh ''''

Qyteti: pej------baran i ult - Postuar me: January 3, 2010 2:47 am
Email

blerina berisha

ne malet e larta qarkullo stuhija ne zemrat tona mbeti miqesia''''urime ditelindjn '''blentina '''me zemer ta uron motra jote blerina te dua shum shum shum

Postuar me: January 2, 2010 2:41 pm
Email

lejdi

Postuar me: December 28, 2009 1:52 pm
Email

iinnaa

Qyteti: prizren - Postuar me: December 28, 2009 3:15 am
Email

donaaaa

sot esht ditlindja jote qesh...derisa te kesh dhembe per te qeshtur..thone se duke u rritur behesg me i pjekur,sigurisht,qe ti je perjshtimi qe konfirmon rregullin kujdes po plakesh ..bej qef derisa te mes kesh me fuqi te dua shummm boniiiii nga donaaaa

Qyteti: KUMANOVA - Postuar me: December 27, 2009 3:38 am
Email

Egzona

Qyteti: Shkup - Postuar me: December 26, 2009 5:26 pm
Email

Vatani

Qyteti: prizren - Postuar me: December 25, 2009 9:13 am
Email

erdi

urime ditelindjen jetosh 100 me fat sukses dhe shendet ne jete.

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 26 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]