Mesazhe Ditelindje, Ditelindje, Gezuar Ditelindjen, Happy Birthday                                           Akullore.Com

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: tirane - Postuar me: December 17, 2009 2:57 pm
Email

lil smoke

nji urim dy shokeve te mi klases: Qatifit dhe Shkelqimit ... Ju uroj edhe 20 pranvera te tjera me dele e bageti pa fund .. me respekte .. Azisi

Qyteti: prizren - Postuar me: December 17, 2009 10:35 am
Email

dona

engjujt ishin te gezuar kur kishe lindur ti,fati e deshti fatin,e un erdha te tii,te jem pran teje,te te theme te dua,te uroj itlindjen,e te jeshe gjithmone me muaa.

Qyteti: prizren - Postuar me: December 17, 2009 2:31 am
Email

neha

urime ditlindjen edhe100 te tjera sepse ne tl nuk dua ta them por parap nuk te urrej dua te jesh i lumtur edhe pse mua me ke shkatrruar jeten urime meti

Qyteti: lushnje - Postuar me: December 16, 2009 12:21 pm

stelina sallo

gezuar ditelindjen o kushurira ime 1000 puthje te dhuroj

Qyteti: fush kosov - Postuar me: December 16, 2009 6:59 am
Email

jeta

Sot ditlindjen me zemer ta uroj,fat dhe lumturi ne jet te deshiroj.drita e Allaut rrugen ta ndriqoft dhe stacioni i fundit per ty parajsa qoft........urime ditlindjen Ardit te don shoqja jote jeta..

Qyteti: tetov 14.12.2009 - Postuar me: December 15, 2009 5:41 am
Email

pa emer

24 ore un ty te medoj
120 sekonda pa ty un smund te jetoj
123457694 un ty te dashuroj 98574113635 ne te dy do te jetojm gezuar ditelindjen

Qyteti: Gostivar - Postuar me: December 14, 2009 4:47 pm
Email

Kimi

Ajshe te uroj dhe 100 pranvera qera,le te jen vite me lumturi dhe dashuri,te respekton shum shoku jot kimi

Qyteti: struge - Postuar me: December 14, 2009 4:46 am
Email

venera

nje urim te ngroht shoqes time po ja dhuroj
shoqes tine plot me nur
si dy krenare ne falmur

Qyteti: frengov - Postuar me: December 14, 2009 4:41 am
Email

venera

nga maja e malit nga maja e pemes te uroj ty nga mezi i zemres gezuar ditelindjen edhe 100 pranvera te tjera me respekt venera

Qyteti: i humbur - Postuar me: December 13, 2009 8:17 pm

pa emer

Gezuar o shpirt Datlindjen te deshiroj cdo te mire, paq jet e lumturi,tu plotsoft c'do deshire, me mija vite ti jetofsh, Linda ty te Uron.!!!

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 29 nga 66   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]